Kızlar Acil Fikirlerinize İhtiyacım Var Lütfen Yardım Edin :(

Mrs Sahin

♥ 13 Eylül 2015 ♥ Bir Eylül Gelini
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
7.673
2.426
Merhabalar Hanımlar

Ben yaklaşık 1-1,5 ay önce Çeyiz Setimi aldım fakat misafir yemek takımım şimdi gözüme biraz fazla sade görünmeye başladı. Bende sizlere şimdi aldığım yemek takımım ve tencere setimi paylaşacağım. Hemde değiştirebileceğim setleri paylaşacağım. Lütfen bana yardımcı olunuz.

Aldığım Yemek Takımım ve 18 Parça Tencere Setim Bunlar Markaları Korkmaz

Değiştirebileceğim Yani Serinin Diğer Ürünleri İse bunlar;

Düşündüğüm Yemek Takımı Bu Sizce ?

Diğerleri İse;

Tencere Seti de bu 23 parça (parçaları daha fazla ve benim aldığıma nazaran daha uygun)

Sizce ne yapmalıyım değiştirmeli miyim? Yemek takımım size görede günlük gibi mi duruyor

Halbuki alırken çok beğenmiştim neden şimdi böyle bir düşünceye kapıldım kii

Son düzenleme:
meraba canım ben çiçekli modelleri severim o yuzden 4. Ve 1. Model diyorum
tencere seti de parca olarak daha fazla sayıda olduğu için onu tercih edebilirsin

tencere setini değiş istersen canım gerçekten bu model daha güzel
yemek tkımına karar veremdim:44:

1. ve 4. takımı beğendim tatlım aslında en çok 4. takımı beğendim yemek takımlarından ama ççkli olduğu için belki herzaman kullnamayabilrsin oyüzden 1.yi alabilrsin.Tencere seti ise bence senin aldığın daha iyi bir takım içinde düdüklüde var hemde

meraba canım ben çiçekli modelleri severim o yuzden 4. Ve 1. Model diyorum
tencere seti de parca olarak daha fazla sayıda olduğu için onu tercih edebilirsin

1. model benimde çok hoşuma gitti diğerlerine nazaran daha gösterişli gibi geldi. 4. modelide annem çok beğenmişti ama sen çiçekli sevmezsin o yüzden istediğini al dedi. Oda güzel duruyor aslında. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Misafirlerimi daha şık bir sofrada ağırlamak istiyorum. Çiçekli olduğunda da çok güzel duruyor aslında off bilemedim yaa

Son zamanlarda vintage modası sardı etrafımı çok hoşuma gitmeye başladı. Bu nedenle çiçeklide hoşuma gidiyo

Yektaaaaa sana ölürüm yaa

Bak beni büyük bir dertten kurtardınnn Evet tencere setimi değiştirmeyeceğim. Dediğin gibi düdüklü tenceresi var ben diğer sette dikkat etmemiştim :26: Çookkk teşekkür ederim dikkatin için

Yemek takımında da hala kararsızlığım devam ediyor Anneciğime de sorayım en iyisi :26: :26: Offff :26:

Yardımcı olabildimse ne mutlu bana tatlımmmm

evet moda oldu bu tarz, misafirler icin de böyle pembeli peceteler, amerikan servisleri filan da ekleyince cok guzel sofralar cikiyor ortaya

Değiştirmeyi düşündüğün 1.olan Yemek takımı daha ağır duruyor, salon için daha şık olur bence
Iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inş

Son düzenleme:
evet moda oldu bu tarz, misafirler icin de böyle pembeli peceteler, amerikan servisleri filan da ekleyince cok guzel sofralar cikiyor ortaya

Evet o yönden düşününce oldukça hoş duruyor. Ama bilemiyorum işte zamanla sıkılır mıyım acaba bu durumdan. Pembeli pembeli :26:

Değiştirmeyi düşündüğün 1.olan Yemek takımı daha ağır duruyor, salon için daha şık olur bence
Iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inş

Öyle mi diyosun :26:

Banada nedense 50 tl ye satılan 24 parçalık yemek takımları gibi geliyo off ya

Nişanlımda çok beğendiğini söylüyor. En iyisi eve gidip daha alıcı gözle bakmak

Evet o yönden düşününce oldukça hoş duruyor. Ama bilemiyorum işte zamanla sıkılır mıyım acaba bu durumdan. Pembeli pembeli :26:

genel konseptin ne ise ona gore karar ver canım
misal ben hep ingiliz / vintage tarzı alıyorum araya baska tarz sokmuyorum butunluk olsun diye
bi gun sıkılırsam da napayım degisiklik yaparım yenilerini alırım
ama bi 5 yıl sıkılmam galiba

1. Modeli de şık kadehler, çkb takımı, gümüş desenli peceteler ile tamamlayabilirsin

ama dedigim gibi genel konseptin nasılsa ona gore karar ver

Kuzucum ben sana şöyle söyliym yeni başladım zaten çeyiz almaya nişandan sonra. Çeyiz topiğime bakarsan çok bişey yok zaten. Diğer günlüğe kullandığım yemek takımım var oda nerden baksan bi 8 sene önce alınmış yemek takımı. Bende onu günlüğe kullanmaya karar verdim. Borçlarım biterse de bernardo dan o çiçekli desenli yemek takımlarından almak istiyorum. Çok hoşuma gidiyolar.

Mobilyalarımı full beyaz istiyorum ve mutfağımda büyük bir ihtimal beyaz olacak. Buna nazaran nasıl bir yol izlemem gerek henüz karar veremedim. İsteğim beyaz mutfak ve pembe açık mavi gibi mutfak eşyaları almak

Ama misafir için aynı durum olmaz diye düşünüyorum :26:

Off ne zormuş bu çeyiz ya :26: Bu nedenle burcumu hiç sevmiyorumm hep Dengesiz oluyo böyle durumlarda (Terazi)

Son düzenleme:

anladim kuzum, evini sanki vintage/country döseyecekmissin gibi geliyor bana :44:
o zaman ceyizini ona gore al kuzum salon takımın ile misafir yemek takımın uyumsuz olmasın
zor karsr veriyorsan annene sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…