Kızlar Acil Fikirlerinize İhtiyacım Var Lütfen Yardım Edin :(

anladim kuzum, evini sanki vintage/country döseyecekmissin gibi geliyor bana :44:
o zaman ceyizini ona gore al kuzum salon takımın ile misafir yemek takımın uyumsuz olmasın :KK16:
zor karsr veriyorsan annene sor :KK9:

Yok kuzum Country değil Avangard tarzında mobilyalar alacağım salonuma. Muhtemelen Yatak odamda o şekilde olacak. Salonumun koltukları da Avangard olacak haliyle :KK16:

Bu nedenden dolayı kararsız kaldım ama sanki 1. model daha uygun gibi geliyor o mobilyalara. Mobilya konusunda tarızımın değişeceğini sanmıyorum. Yaklaşık son 4 yıldır aynı modeli istiyorum :KK9:

Oturma odamı ise daha spor döşeyeceğim Nişanlım epey keyfine düşkündür de gerçi bende öyleyim :KK9: :KK9:

Değiştirmeyi düşündüğün 1.olan Yemek takımı daha ağır duruyor, salon için daha şık olur bence:KK34:
Iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inş:KK16:

Öyle mi diyosun :26:

Banada nedense 50 tl ye satılan 24 parçalık yemek takımları gibi geliyo off ya :KK14: :KK14:

Nişanlımda çok beğendiğini söylüyor. En iyisi eve gidip daha alıcı gözle bakmak :KK53:
Ay canım yanlış ifade ettim sanırım:26:
Düşündüğün kenarı siyahlı olan 1.yemek takımını kastetmistim, salonda şık ağır olur
Elindeki yemek takımında daha günlük gibi bi hava var:44:
Nişanlıyada fazla fikir sorma sen bu surecte:KK1:

Ay canım yanlış ifade ettim sanırım:26:
Düşündüğün kenarı siyahlı olan 1.yemek takımını kastetmistim, salonda şık ağır olur
Elindeki yemek takımında daha günlük gibi bi hava var:44:
Nişanlıyada fazla fikir sorma sen bu surecte:KK1:

:KK9: :KK9: :KK9:

Tamam o zaman aynı fikirdeyiz şuan :KK16:

Evet bende daha çok günlük bir takım olduğunu düşündüğüm an değiştirmeye karar verdim :KK14:

Nişanlım benim için çok çok değerlidir. Sağolsun 1 dediğimi 2 etmez. İçine sinmediyse değiştirelim sorun değil dedi :KK31: :KK16:

oyy kurban olurum ben ona :KK17:

Yok kuzum Country değil Avangard tarzında mobilyalar alacağım salonuma. Muhtemelen Yatak odamda o şekilde olacak. Salonumun koltukları da Avangard olacak haliyle :KK16:

Bu nedenden dolayı kararsız kaldım ama sanki 1. model daha uygun gibi geliyor o mobilyalara. Mobilya konusunda tarızımın değişeceğini sanmıyorum. Yaklaşık son 4 yıldır aynı modeli istiyorum :KK9:

Oturma odamı ise daha spor döşeyeceğim Nişanlım epey keyfine düşkündür de gerçi bende öyleyim :KK9: :KK9:

Avangardta da cok guzel modeller var ya
O zaman mobilyaların beyaz parlak renk olacak demektir
Öyleyse 1. Model daha iyi gider tatlım

Avangardta da cok guzel modeller var ya
O zaman mobilyaların beyaz parlak renk olacak demektir
Öyleyse 1. Model daha iyi gider tatlım

Evet mobilyalar Lake olacak :KK16:

Dün akşam annemle konuştuk ona gösterdim yemek takımı resimlerini. Seninki daha güzel dedi 1. model için pazar malı gibi duruyo beğenmedim dedi :KK9: Deseninin neye benzediği belli değil dedi :KK9: :KK9: Çatladım gülmekten :KK9: :KK9:

Off bilemiyorum ya nişanlımda değiştirme diyor ben beğendim gayette şık dedi. :KK14: Neyse bugün bi konuşalım da aldığım mağazayla ona göre karar vericem artık :KK16:

Evet mobilyalar Lake olacak :KK16:

Dün akşam annemle konuştuk ona gösterdim yemek takımı resimlerini. Seninki daha güzel dedi 1. model için pazar malı gibi duruyo beğenmedim dedi :KK9: Deseninin neye benzediği belli değil dedi :KK9: :KK9: Çatladım gülmekten :KK9: :KK9:

Off bilemiyorum ya nişanlımda değiştirme diyor ben beğendim gayette şık dedi. :KK14: Neyse bugün bi konuşalım da aldığım mağazayla ona göre karar vericem artık :KK16:

hadi ya :KK9: neyse olmadı ooo piti piti yaparsın :9;

X