Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

Yazmazsam çatlarım.

Banlanmışsın ne güzel ama gelince okursun artık.

Önce biraz terbiyeli ol da ondan sonra gel dert yan buraya.

Gerçi burdaki bayanlar " gerizekalı " bilemezler yorum yapmayı ama neyseee

ne kadar ayıpladım seni,insanlara küfür etmişsin.3 konu açtın,insanlar sana onca yorumlar yaptı,tabiikide insanlar kendi düşüncelerini yazmakta özgürdür.işine gelmeyen yorumsa cevap vermezsin,ama sen maşallah bide küfür ediyorsun.ben senin eski nişanlının ailesine hak vermeye başladım.

Böyle insanlar gelip bide yardım isteyip yaptıgımız yorumlara bin pişman etmiyor mu yazık ya bunlar hayatta nasıl mutlu olacaklar..
Saygısızlık diz boyu.

Sen böyle yaptıkca koca bile bulamazsın bu pabuc dilinle klava:

Sen herşeyden önce yalan üzerine kuracaksın bundan sonraki ilişkini. Onu kandırdığını bilerek ona saygın azalacak ve sevemeyeceksin. Dolayısıyla mutlu olamayacaksın. Önce bir kendine gel. Tavırlarından gözüküyor kendinde olmadığın. Zarı marı sonra düşünürsün kafanı dinlemek için istemediğin kadar çok vaktin olacak nasılsa.

arkadaş burada gelmiş yardım istiyor, içini döküyor, mahalle karısı gibi cevap veren mi ararsın, sataşan, köstek olan, çirkefleşen mi?
ne biçim insansınız yahu siz?
hep seks yapamadığınızdan ama bunlar. sevişseniz rahatlayacaksınız, cinsel geriliminiz birikmiş canlarım
iyi ki sevişmişsin sen de arkadaşım. ama git biraz daha seviş. o kadar gerilimle, baskıyla bir şey anlamamışsındır seksten.
git cinselliğini keşfet şimdi. kadın olmanın keyfini çıkarın. ilahi sizi.

Sen şimdi onun istediği konuda yardımcı mı oldun. "Gidip sevişmeyi o da biliyor herhalde!" :)

ben ona önceden yardımcı olmuştum, adet dönemine denk getirdin mi anlayan adam çıkmaz, zira türkiye'deki erkekler seksi bilmez demiştim.
Ama zaten... yahu olacak şey değil, doğanın en güzel, en doğal döngüsünü, yani sevişmeyi bunca reddedebilen tek anormal canlı var, o da ,insan. ne enteresan değil mi?

Biz cinsel ihtiyacımızı gerektiginden fazla giderebiliyoruz canım sen rahat ol.aklinialirimsmile

Arkadas burda yardım istemiyor millete hakaret ediyor.

Milletin ne yorum yaptıgı konu sahibinden baskasınıda alakadar etmez. klava:

siz diktirmekle sadece kendinizi kandırırsınız kusura bakmayın.kendinize saygınız kalırmı acaba çevrenizi hatta evleneceğiniz insanın kandırarak bir yuva kuracaksınız bir ömür acaba vicdanınız rahat olacakmı.ne kendinizi kandırın nede çevrenizi.ailenin kaldıramıycağı şeyi neden yapıyosunuz
yapılan hiçbirşey gizli kalmaz unutmayın

Görmemişim o yorumu :))) onun için karşıdakinin baya bir saf olması lazım. Şimdi bilemeyiz ki gelecekteki eş adayını belki jinekolog çıkar belli mi olur

yok yok en iyisi adamı sarhos edip sevişmek degil mi nerden bilecek kan gelmediğini sabah ayıldıgında pecetede kan gösterilir aklinialirimsmile

Töbe ya kaydirigubbakcemile3

nerden biliyorsun türkiyedeki erkeklerin seksi bilmediğini?sence türkiyedeki tüm bekar erkekler bakir ve seksi bilmiyorlar öylemi?belliki bilmeden ahkam kesiyorsun.

nerden biliyorsun türkiyedeki erkeklerin seksi bilmediğini?sence türkiyedeki tüm bekar erkekler bakir ve seksi bilmiyorlar öylemi?belliki bilmeden ahkam kesiyorsun.

en kötü kısmı da o zaten. bakir değiller ve seksi bilmiyorlar. ilk seksini genelevlerde yaşamış, eşeğe tecavüz etmiş, 3 dakikada boşalan, sadece boşalan ama orgazm olamayan, orgazmı uzaktan yakından tadamamış adamlardan bahsediyoruz. ondan sonra bu adamlar kadını tatmin edecekler öyle mi? zor dostum, zor.

Görmemişim o yorumu :))) onun için karşıdakinin baya bir saf olması lazım. Şimdi bilemeyiz ki gelecekteki eş adayını belki jinekolog çıkar belli mi olur

valla zaten jinekolog da olsa ne olursa olsun, hymen zarının lafını ediyorsa adam değildir, en azından o kısmı kesin.

aslında illa böyle kan man arayan bi herifle sevişilecekse, sevişmeden önce dikenli bişeyler falan koymak lazım vajinaya. görsün o zaman kanı

İyi ki sevişmişse, o zaman sonra derdine düşmeyecek değil mi?
Gayet aklı başında insanlarız,
Kafası sadece cinsellikte olmayan türden insanlarız.
Evet arkadaş diktirme derdinde, siz hala onunla bununla sevişsin derdindesiniz.
Siz nasıl bir insansınız cidden merak ettim.

arkadaşın diktirme derdinde olmamasını söyleyen bir insanım. onla bunla sevişsin diyen değil, sevdiği ve arzuladığı kişilerle sevişsin çünkü sevişmek sevmenin tamamlayıcısıdır diyen bir insanım.
nasıl bir insanım ben yahu?

birini sevsin cinsellik yaşasın,ondan ayrılınca başka birini sevsin onunlada cinsellik yaşasın,ondan sonra kocasını kandırsın,zavallı koca.o adam bu yalanı hakediyormu?

Bir erkek olsaydım eger ;

Karsımda evlenecegım kız olsaydı ve bana deseydi ki : '' Bakire degilim. Bir kişiyle yaptım. Cok sevdim ve yaptım.''

Deyip dürüst olsaydı eger , Onu Başımın üstünde taşırdım..

birini sevsin cinsellik yaşasın,ondan ayrılınca başka birini sevsin onunlada cinsellik yaşasın,ondan sonra kocasını kandırsın,zavallı koca.o adam bu yalanı hakediyormu?

ne yalanı yahu?
cinsellik yaşamayın diye mi var? yaşayın diye var. kimi severse, onla sevişecek tabi. adı üstünde, sevişmek.
düşünüyorum da, cinselliğini, dişiliğini keşfetmemiş, eşek kadar olmuş ama hala bu konularda bilgisiz, acemi ve doymamış bir kadın ne kadar da itici?
zavallı koca, böyle bir kadını hakediyor mu? taş mı var karşısında, insan mı belli değil?

bülent ortaçgil ne güzel demiş bir şarkısında.
"hiç sevişmemiş insancıklar gibi..."
dinlemenizi tavsiye ederim, çok yumuşak, çok güzel bir şarkıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…