Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

onuda yaptım merak etme

eglence dedıgın sey kısıden kısıye degısır tabı bana gore bu bır trajedı

yaşarken de trajik geldi mi ki size acaba????
madem bunu istediğiniz için yaşamazsınız, madem ayrılırsak diye korkarsınız niye yaparsınız da sonra böyle tutuşursunuz ya...

Doktorların böyle bir durumla çok karşılaştığını duymuştum. Doktor hani seni uyarmak istemiş .Alanında iyi bir doktorsa sorun yok.. Benim bahsettiğim kişide böyle bir sorun olmamış o zaman operasyon işlemini yaptıralı 4-5 sene olmuştu. Seçim senin seçimin, yaptığını onaylıyor yada seni çamura tutamayız. Bu senin özel seçimin. İnşallah istediğin gibi olur. Buda sana bir ders olur değilmi..

yaşarken de trajik geldi mi ki size acaba????
madem bunu istediğiniz için yaşamazsınız, madem ayrılırsak diye korkarsınız niye yaparsınız da sonra böyle tutuşursunuz ya...

arkadasım hata dıyorum koca kafan basmıyosa yazma Allahım yarabbım ya napıyım yaptım dıye gıdıyım atlıyımmmı bogazdan gerızekalımısın nesın benım bıldıgım seylerı degıl bılmedıgım seylerı bılıyosan anlat yoksa sus

tabıkı ders ben oncceden hıc boyle degıldım bu ilişki aıleler falan cok yıprattı benı sorunum sadece bu degıl psikiyatrık tedavı bıle gormeyı dusunuyorum madem hayatımı baskaları mahvettı ben duzeltıcem dıyıp olayları sıraya koymaya calısıyorum ve yasadıklaımdan ders cıkarmayı

keşke beraber olmasaydınız güvenmediğiniz biriyle. ama dünyanın sonu değil. düğünden bi gece önce diktirirsiniz sorun olmaz.kalıcı oluyomu bilmiyorum.

e istediğiniz yorumları kendi kendinize tekrarlayın o zaman yormayın bizi!!!gamyoncuiremsu

yaşamış gibim yazdın Lalişim yaaaa....hihoyyythihoyyyt

Eeeeee engin tecrübelerimi paylaşim de gençlik faydalansın de mi? :icecream:

Hoopppp dedik!!!
Karşınızda sınıf arkadaşınız yok!
Saygısızlığın lüzumu yok!!!

kişi kendini hemen belli eder işte...bu kadar basittir...
hee bir de kötü söz sahibinindir...

hiişşşttt noluyor orda yasakkelime buraya yazdıysanız böyle yorumlarada açık olmanız gerekli onu yazma bunu yazma deniyeceksin..

gelin ata binmiş ya nasip demiş aceleniz nedir anlamam...yargılamıyorum seni hata diyorsun ama ahhh beee ne diyim ki CADIARZU

derım yapma dıyorum psikolojım kaldıramaya musaıt degıl dıye en basta belırtıyorum sankı ınsanın ınadına yapıyolar ya yazmak zorunda degılsın bılgın yoks konuyla ılgılı fıkrınde olmasın

Aslında böyle böyle anlıyoruz işte..
Demek ki adamın ailesinin sizi istememe sebeplerinden biri de saygısızlığınız ve bozuk ağzınızmış..
Haklı insanlar kim ister böyle konuşan gelin?

biz bilmiyorum sankı yaptıgımız dogrumu yanlısmı ben sana dogrulugunu yanlıslıgını elestr demıyorum bısey soruyorum onla ılgılı yardım ıstıyorum bılgın varsa dersın soyle soyle yoksa susarsın okur gecersın ılla yazmıs olmak ıcın yazmasın kımse

- Başkalarının yorum yapma özgürlüğünü kısıtlamayalım, konu açarken hakaret ve aşağılama içermeyen her yoruma hazır olmamız gerekir. Aynı şekilde yorumda bulunurken de başkasının yorumuna değil konuya yorumda bulunalım.

bana dü$mez belki bunu hatirlatmak ama ortada bi gerginlik var :1closedeyes: siz konu actiniz arkada$ da yorumunu yapti , hakaret etmeye ne gerek

bu durumda bi doktordan baskasi yardimci olamaz size , kolay gelsin

Son düzenleme:
Aslında böyle böyle anlıyoruz işte..
Demek ki adamın ailesinin sizi istememe sebeplerinden biri de saygısızlığınız ve bozuk ağzınızmış..
Haklı insanlar kim ister böyle konuşan gelin?

valla beni bu duruma getırenler o kadar sevıyesızmıskı demekkı benımde sevıyem düşmüş

Burası ilgili mercii değil..
Sadece bilgi amaçlı sorunuz varsa doktora neden gitmiyorsunuz?
Hımmm burada her kafadan ses çıkacak ben de birinden sinirimi çıkarayım" diye konu açtığınız o kadar belli ki..
Evlilik öncesi cinselliğe,diktirmeye,kürtaja bile karşı değilim ama bu kadar dert ettiyseniz çıkın sokağa ilk gördüğünüz jinekoloğa gidin öğrenin..
Burada hiç kimseye yorum yap ya da yapma diyemezsiniz!

valla beni bu duruma getırenler o kadar sevıyesızmıskı demekkı benımde sevıyem düşmüş

Hımmmm ilginç...
Demek sizin seviyeniz karşınızdakine göre değişiyor..
Bence şu nakış dikiş işlemlerinden sonra artık kendinizi geliştirin..
Bu kadar sığ olmak da ayrılık sebebi de olabilir..

nıye okudugunuzu anlamamk ıcın dırenıyosunuz ben dıyorum kı ben yaptıgımı tasvıp etmıyorum onaylamıyorum ve yanlıs oldugunuda zaten bılıyorum benım derdım bu yanlıstan cıkmak varsa boyle bır durum atlatan ya da cevresınde duyan bu sorunu nasıl hallettı ben bunların yazmasını ıstıyorum dıye bastan belırtıyorum zaten buraya gelıpte yok şöyle hatalısın yok boylesın şöylesın demenın bır anlamı yok ınsanlar yazalım ne olursa olsun yazalım derdındeler yazmayın Allah Allah zorla cekıyorum sankı ya

ilginç hayatınızı başkalarının mahvettiğini düşünüyorsanız hala siz aynı hataya daha defalarca düşersiniz..

isteyen istedıgı yorumu yapsın ozaman alıcagı cevaba katlanmak suretıyle

ayrıca ewet ılıskımde sığ olan bırısı vardı ama o ben degıldım karsı taraftı o yuzden atıldı zaten o yuzuk kafasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…