Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

Siz kızlık zarınızı yeniden tamir ettirdiğinizde ,evleneceğiniz kişiyi kandırmış olmayacakmısınız peki ?

Dürüst olabilceğiniz birini seçin sizde öyleyse.

Ama illa diktiricem diyorsanız bir jinekologtan yardım almalısınız.

arkadasım hata dıyorum koca kafan basmıyosa yazma Allahım yarabbım ya napıyım yaptım dıye gıdıyım atlıyımmmı bogazdan gerızekalımısın nesın benım bıldıgım seylerı degıl bılmedıgım seylerı bılıyosan anlat yoksa sus

şu an çok ayıp ettiniz. sizi terbiyeye davet ediyorum.
vede kötü içeriğede bastım.

kandırmayla yalanla başlayan bir ilişki ne derece sağlam olur şüpheli...
bir gün o sözlünüzün, evlendiğiniz kişiye gidip herşeyi anlatmayacağı ne malum...
dürüstlük en önemli meziyettir. kimseyi kandırmayın.

bugün jinekoloji bölümünde sanırım böyle bir topik var istersen birde ona bak istanbulda himenoplasti operasyonu ....başlık bu sanırım orda dr. isimleri filan var

Cinselliğin tabu olduğu ülkemizde konu sahibinin ve ailesinin bunu dert etmesi doğal.

Konu sahibi doktor ismi felan sormuşsunuz.

Forumda böyle bir başlık mevcut.İsterseniz oradan yardım alabilir bu konuyu da oraya açabilir yada taşıttırabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/genital-estetigi/271605-hymenkizlik-zari-ameliyati.html

Bu konudan edindiğim bilgiye göre 1-2 milyar arasında değişiyormuş ücreti.

Evlilikten 1 ile 7 gün öncesinde yapılabilmekteymiş...

Steril,hijyenik ve güvenilir bir ortamda yaptırmanız gerekir ki iyi sonuç alabilesiniz ve mikrop kapmayasınız.

arkadasım yorumun ıcın sagol ama boyle yorumlar ıstemedıgımı yazmıstım sanırım yukarda neyse genede tesekkurler
Nasıl yorum yapılacağına sen karar veremezsin!
arkadasım hata dıyorum koca kafan basmıyosa yazma Allahım yarabbım ya napıyım yaptım dıye gıdıyım atlıyımmmı bogazdan gerızekalımısın nesın benım bıldıgım seylerı degıl bılmedıgım seylerı bılıyosan anlat yoksa sus
Bir sürü konu açtın, herkes sana yardım etmeye çalıştı, karşılığında bu cümleleri kurabiliyorsun..
Şu durumda neden bunları yaşadığını daha iyi anlıyorum. Tencere-kapak olayı..

Zarından önce çeneni diktir.. Onun daha büyük faydasını görürsün..

Nasıl yorum yapılacağına sen karar veremezsin!Bir sürü konu açtın, herkes sana yardım etmeye çalıştı, karşılığında bu cümleleri kurabiliyorsun..

delikafaduldendelikafadulden

Geçmiş olsun,Allah başka dert vermesin,unutulur gider..
Sinirlerini yıpratma,zamanı gelince çözüm bulursun,şimdi düşünme,rahat ol biraz,belki de problem etmeyen bir eş bulursun..

Nasıl yorum yapılacağına sen karar veremezsin!Bir sürü konu açtın, herkes sana yardım etmeye çalıştı, karşılığında bu cümleleri kurabiliyorsun..

çok komiksin canım ya valla güldürdün beni...:roflol: :roflol: :roflol:

adet dönemine denk getirirsin ilk sevişmeyi. anlarlarsa ben de adam değilim. türkiye'de nerede seksi bilen adam? öyle saça böyle tarak misali, ya adet dönemine getirirsin ya yapay kızlık zarı diye bir şey çıktı, ondan alırsın. kandırırsın kan arayan angutu.

adet dönemine denk getirirsin ilk sevişmeyi. anlarlarsa ben de adam değilim. türkiye'de nerede seksi bilen adam? öyle saça böyle tarak misali, ya adet dönemine getirirsin ya yapay kızlık zarı diye bir şey çıktı, ondan alırsın. kandırırsın kan arayan angutu.

ahahahahaahahh ilahii kızzzz çok yaşa emikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:1shok:

Katılıyorum. Kan arıyorsa birileri kandır gitsin.

Ama neden kan arayan biriyle evlenesin ki?

Ben senin yerinizde olsaydım diye büyük konuşmayacağım.

Ama yalan söylediğin için vicdan azabı duyacak kadar iyi bir kocan olursa? Ve günün birinde vicdanının sesine dayanamayıp itiraf edersen.O, bakire olmadığın için değil,sen ona yalan söylediğin için yıkılırsa. Bunu hazmedebilir misin? Bu dünyada gerçek değerin , "ilk olmak" gibi saçma kurallardan geçmediğini bilen birini bulun. İlkiniz değil, sonunuz olmak isteyen birini yani:) İlkler her zaman acemicedir... Son olanlar ise, onlar değer verilerek gerçekleşir.Herşey de geçerlidir bu kural. vereliniortak

Ha bir de, hepimiz bir çok ciddi dönemden geçeriz. HATAlar yaparız... Olur ya adı üstünde hata?! O da böyle bir hata yapmış... Aslında bunu hata olarak değerlendirme bile. Öyle gerekti, öyle hissettim, sevdim çünkü de... Başka bir açıklama yapma.

Ve böyle içimizi yakan hatalar olduğunda, çoğumuz (%90) hırçınlaşırız... Sinirleniriz... Önemli olan birbirimizi anlamak. Bu kız şimdi belki hırçın davrandı. Ha evet belki de saygısızlık etti. AMA anlayın siz de yahu??? Siz hiç hırçınlaşmadınız mı yanlış zamanda? Kızın derdi var işte. Kendini oldukça kötü hissediyor belli. Bazı serte yakın yorumlara anlayışlı olamamış hırçınlaşmış... Yani bazıları demiş, işte seni çekemedikleri belli, konuşan gelin istememişler onlarada saygısız davranmışsın filan vs vs... NE BİLİYOR SUNUZ? Yani insanların yaşadıklarını bilmeden bir takım cümlelerini göz önüne alarak onları suçlamak? Ve özellikle de hala bu durumdan acı çeken bir kızı bu şekilde yargılamak... Hepiniz ne çok meraklısınız hemen birilerine had bildirmeye??? Bırakın bir şeyi de.Farkındaysanız çoğunuz onun hırçınlığına aynı tepkiyi verdiniz... Laf sokarcasına. Bu neydi şimdi? Ben anlamıyorum zaten. Neyse çok uzattım.Fikir belirtmek istedim kimseye de saygısızlık etmek istemem. Ama herkes ilk önce elini kalbine götürüp öyle konuşmalı. Düşünmeli biraz. İnsanız sonuçta, hatalarda ayıplarda iyiliklerde bizim için.

Kadın Kadına destek olcakken kostek oluyor
anlamıyorum ben neden erkekler ıstedıklerı ılıskıyı yasayınca bı taraflarını dıktırmek ıcın fellek fellek aramaya gırmıyorda bır kız ılıskı yasayınca amann evlenemıcem dıye orasıını burasını dıktırıp hayatını paylasacagı ınsana bu kadar adi iğrenc bır yalan soylemeye hazırlanıyor ..

ya arkadaşım madem senınle bakıre olmadıgın için erkeklerın evlenmıycegını dusunuyordun nıye yatıp kalkıyorsun boyle deyıncede saldırıyosun mıllete ..
madem bıle bıle lades dedın bari bu saatten sonra durust olsana
evlenıcegın adama acıkca ben zamanında yedım bır halt sen affet ben durustum kabul edersen boyle kabul et deme cesaretını goster ..

Benim anlamadığım yaşanılan cebren değil kendi istek ve arzusuyla yaşanmış madem yaşadıklarının arkasında durmalı.Ayrıca türkiyedeki erkeklerin hala büyük bir yüzdesi evlenirken bakire bir bayanla evlenmek istiyor düpedüz yalan üstüne kurulmuş bir evlilik olacak.bu yalan da eminim ileride acı acı çıkacak kendisinden türlü türlü şekillerde.

X