Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

ben cinsellik yaşamasın demiyorum,isteyen istediği gibi yaşar,ama daha sonra yaşadığından pişman olup paçaları tutuşmasın,koca adayını nasıl kandırırım durumuna düşmesin.

valla şu anda geldiğiniz noktayı hayretler içinde okuyorum... doyuma ulaşamamış sevişmemiş zavallı kadınlar haa, vayy be; onla bunla her istediğini yapmak sonra artık soğudum diyip ayrılmak sonra başka birini bulup onla da her şeyi yapmak ve buna çok normalmiş gibi yaklaşmak, çok medeni gördüm sizilmaz:
merak ettim acaba insanları hayvanlardan ayıran nokta nedir? her canlı yapıyo biz yapmıyoruz derken derdiniz ne çok merak ettim... hem kendiniz dediniz ya türkiyede erkekler beceremiyomuş o işi, naapsak acaba yurt dışına mı açılsak, siz daha iyi bilirsiniz, hangi milletten erkekler daha iyi yapıyo, ona göre davranalım bizde...

Aaa bu arada erkekler arasında bi söz vardır "eğlenilecek kızlar var, evlenilecek kızlar var." diye hiç sevmem bu sözü ama erkek mantalitesini göstermesi açısından önemlidir... sizin o çok itici bulduğunuz kadın türüne biz ahlaklı diyoruz, ahh ama ne kadar banal demi, haklısınız...

bi kadın eğer çok seviyorsa ve yaşadıktan sonra pişman olmicaksa elbette kendi özgür iradesidir bişeyler yaşar ama bunu bi ihtiyaç olduğu için yapmaz, önüne gelenle sevgili olup ve yine önüne gelenle düşüp kalkan kızlarla ve bu işi para için yapan&yapmak zorunda bırakılan insanlar arasındaki ince farkı bana açıklar mısın? hangisi daha şerefli?

mükemmel yorum olmuş canım

insanı insa yapan akıl sahibi olmak düşünmek ve uygulamak hayvanlar düşünmediği için insandan ayıran en güzel örneğidir
Hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar konuşa konuşa anlaşır

yaaa güleyim mi aglayayım mı bilemedim tatlm ilk önce demişsin ki türkiyede erkekler sexten anlamıyor...pardon herkeslemi yattın?? ne biliyosun ?? nasıl TÜRKİYEDEKİ ERKEKLER diyebiliyorsun.bunu demen için hepsiyle -sevişmiş- olman gerek bu 1.....

onla seviş,bunla seviş,şunla seviş..senn felsefen bumu.? tatlım burda türkiyede erkekler ve kadınlar onla bunla şunla sevişenlere bişey diyor ama onu sölemek bana düşmez bu 2...

sen onla bunla şunla seviş,sexi öğren kocana ögret,sonra temiz bi anne ol,,oldu canımm..
yolda giderken artık kocana bak bu pozisyonu bakkalda,şunu manavdan ögrendim diye sayarsın kocacığında sana madalya takar aferin hatun herkesle -sevişmşsin- die.bunu dicek bi koca bul bakalım önce bu 3.....

işin birde ahlaki yöni var.sen müslüman msın ? ewlenmeden onla bunla sevişmenin senin tabirinle sexi ögrenmemnin zina oldgnu bilmiyor msun?? yaa hadi bunu geçtim bize tawsiye etmişsin yaa sevişinn diee kızına,kardeşine bunu tawsiye edblir misn ?? şaşrım..
buda 4 olsun artık....

süpperrrrsinn ervacım, aynen altına imzamı atarım....

Arkadas bunları savunuyor zaten canımm opuyorumnanaktan

eveeett!
1-orospu dendi,
2-"geçmişinde travmatik bir şey mi yaşadın, hahayt yaralı bu yaralı ondan böyle yapıyor" diye, haince ve bel altı bir şekilde, yaralamak adına saldırıldı.
3-burası türkiye, ahlaksızlaşma, başımıza taş yağacak, kıyamet alametleri dendi,
4-"onun bunun altından geçmek, onla bunla düşüp kalkmak, altına yatmak" gibi kadını aşağılayan terimlerin bini bir para şeklinde zaten kullanıldı.

...

evet hanımlar, yok mu arttıran? bekliyorum..
ondan sonra da
"kocam beni dövdü, bakire değilim diye nişanlım benden ayrıldı, kızlık zarımı nerede diktirmeliyim, kocamla seks hayatımız rezalet, kaynanam bana bilmem ne yaptı, babam beni istemediğim bir adamla evlendiriyor..." falan diyeceksiniz.
Ama ben yine de size değil, sizi bu hale getirenlere kızacağım.
Yine de bu hallere düşmeniz içimi acıtacak.
Bütün saldırganlığınıza, linç etme eğiliminize, kadın olarak kadınlara yaptığınız zulümlere karşı ben yine de uğradığınız haksızlıklarda sizin tarafınızı tutacağım.

iyi geceler hanımefendiler.
Allah akıl fikir versin.
Umarım...

hay ağzına sağlık canım yaa sayende hiçç yazmama gerek kalmamış ama yenede bir iki lafta ben diyeyim arkadaş türkiyedeki erkekleri ne kadar da iyi tanıyor maşallah insanlara zavallı kadınlar deme hakkını kim veriyor size ayrıca?sizinde konu sahibinden pek farkınız yokk önce seygılı olun lütfenklava:klava:

Allah asıl sana akıl fikir versin, o dediğin şeyler "sevişince" ortadan kalkacaksa tamam, benimle beraber olmak için dünden razı bikaç kişi var zaten yarın diyim de beni doyuma ulaştırsınlar, o zaman töre cinayetleri son bulur, berdel biter, zarın önemi ortadan kalkar, çok haklısın tabi :umursamaz:

eğer senin bunlarla bi derdin varsa kadının adını nasıl yüceltirim onu düşün daha hayırlı bi iş yapmış olursun, onunla bununla yatınca kadın saygınlığını kazanmıyor hanımefendi, hatta var olan saygınlığını da kaybediyor, inan bana bi erkeğin seni elde etmek için verdiği çaba insanı daha çok tatmin ediyor, gözündeki değerin daha çok yükseliyor; ama hemen cinsel zevke ulaşmak isteyen kadınlar o... kaşar damgası yiyor...

bn sana üzülüyorum ama yaaaa sonun hiç iyi değil canım.
noldu sevgilini biriyle yatarken mi yakaladın?
senin sexsini begenmedi,sende kendin geliştrmeyemi çalışıyosun??
battı balık yan gider bn de erkeklere gideyim mi diyorsun yan yan
ah eveeettttttttt bunları diyorsun
komik şey seni
valla canım biz halimzden mennunuz.eşime temiz çıkıcam namuslu çıkıcam.
o bana sexi ögretrir onuda geçtim sex ögrenilck birşey değil zaten,yok alt yok üst..
birbrni seven insan gayet başarılı bir DOYUM yaşar korkma canım emi

sonracıma kocacığımla sokakta yürrken şöle bir yorum almıcam
' anaaa garıya bak geçen gün altımda inliodu,hişt birader aferim lan garıyı sen mi eğittin maşallh maşallh güzel inliyor yarın bida yolla bana '

sonracıma kızımı okula götrrken şu yorumu da almıcam
' anne sınıfımdaki oğlanlar da senin çıplak resimlerin var,sana o... diyorlar,hep sevişmşsin onlarla,arkadndan küfrediyorlar sen temiz bir kadın değilmşsin senin resmine bakıp mastürbasyon yapıyorlar,sonrada bana bakıp -BÜYÜYÜNCE ANAN GBİ GÜZEL SEVİŞ,DOYURALIM SENİDEE YAWRUMMM - diyorlar...
bu ne demek anne,bnde senin gbi olmalı mıyım? sen ne biçim annesin!!!!! '

Canım bnm bunlar şaka değil hayalm gücümde değil başına bunlar gelicek gbi baksana TÜRKİYEDEKİ ERKEKLERİN hepisni biliyorsun maşallah neme lazım çıakrar birgün karşına

siz iyice saçmaladınız şu yukarda saydıklarınızın hiç biri söylenmemiş arkadaşa tavsiyem tekrar iyi okuyun öyle yazın insanlara saldırmayıda bırakın siz ne kadar genişsiniz maşallah allah size aslı akıl fikir versin şu mübarak günlerde inş

insan savunduğunu yazarken de terbiyeli olabilir.
bunu biliyor muydunuz?
haklı-haksız yok burada, iki farklı düşünce va.
iki farklı düşünce ancak bu kadar seviyesizce tartışılırdı zaten.
kimin yazdığını tutarsanız tutun elinizde kalıyor

vereliniortakvereliniortak

Yasemin29 neden her sorununuzda yeni konu açma gereği duyuyorsunuz ?
Bir yerde toplasaydınız da daha sağlıklı yorumlar yapabilseydik

Edit büdüt: Banlanmış tüh..

Tövbe estafirullah ...

vay be baya genislemisiz benmi geride kaldim acaba ??
hayretler icinde okudum ve sadece ah ah demek geldi icimden
kadinlarin birbirlerine söyledigi kelimelerden migdem bulandi
artik bir konuyu tartisamiyoruz bile
hersey kavgaya dönüsüyor yakinda bu tip konularin acilmasi bile yasaklanirsa hic sasirmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…