Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

arkadaş burada gelmiş yardım istiyor, içini döküyor, mahalle karısı gibi cevap veren mi ararsın, sataşan, köstek olan, çirkefleşen mi?
ne biçim insansınız yahu siz?
hep seks yapamadığınızdan ama bunlar. sevişseniz rahatlayacaksınız, cinsel geriliminiz birikmiş canlarım:KK70:
iyi ki sevişmişsin sen de arkadaşım. ama git biraz daha seviş. o kadar gerilimle, baskıyla bir şey anlamamışsındır seksten.
git cinselliğini keşfet şimdi. kadın olmanın keyfini çıkarın. ilahi sizi.

ben ona önceden yardımcı olmuştum, adet dönemine denk getirdin mi anlayan adam çıkmaz, zira türkiye'deki erkekler seksi bilmez demiştim.
Ama zaten... yahu olacak şey değil, doğanın en güzel, en doğal döngüsünü, yani sevişmeyi bunca reddedebilen tek anormal canlı var, o da ,insan. ne enteresan değil mi?

en kötü kısmı da o zaten. bakir değiller ve seksi bilmiyorlar. ilk seksini genelevlerde yaşamış, eşeğe tecavüz etmiş, 3 dakikada boşalan, sadece boşalan ama orgazm olamayan, orgazmı uzaktan yakından tadamamış adamlardan bahsediyoruz. ondan sonra bu adamlar kadını tatmin edecekler öyle mi? zor dostum, zor.

Sen ne kadar terbiyesizsin böyle hiç terbiyen yokmu senin bu nasıl bir üslubtur bu böyle .
Sanki yeryüzünde sevişen tek mikemmel canlı sensin demi yazık be yazık ...
Senin gibi düşünen gençlere acıyorum sadece akılları sekse çalışdıkları için...

kusura bakmayın ama fazla dar düşünüyorsunz olayı..bi hata yapmıs olablir kimine göre hata kimine göre deil..pardon ama insan beraber oldgu kşiyle evlencek die bşi yok..anlasamaz ayrılır.bu da öle olmus..psikolojisi bozuk bi insanın üstüne bu kdar gidilmesi hiç hoş deil..tarafsız bakılmalı olaya..en azından bnm görüşüm bu ve bayanın isteği de bu yönde..zaten öle bi noktaya gelmiş ki hakaret edip cıldrms.. ne büyük günah evlenmeyecegi insanla ilşkiye girms..yaptgnz yorumları bastan okumalısınz bence...burdan sana bşi cıkmaz gibi bence uzman bir doktora danıs..yoksa üzerinden daha coookk günah cıkarmaya devam ederler..anı yasa bence kaydirigubbakcemile2

X