kizlaarr beden olculerimizi yazalim

siz de vücut ölçülerinizin gayet normal olduğunu biliyorsunuz... burada yazılanlara göre kendinizi tatmin edeceksiniz anladığım kadarı ile ama çok gereksiz bu yaptığınız."Ay sen süpersin benim yanımda"yı duymak için konu açtığınız çok belli olmuş. Yapmayın etmeyin. Arkadaşların da dediği gibi arama motoruna ideal vücut ölçümü nasıl bulurum yazın uygulayın...
Aynisini dusundum.. Bu tip konulardan bö geldi artik.. Kendilerini ovdurmek mi istiyolar,yoksa cidden bi dertleri mi var(ki varsa da baska siteler var bunun icin) tam bilemedigimden bozmal istemiyorum.. Ama cidden sinirleniyorum :KK53:

benim boyum 172 ve kilom 52 ölçülerim 91-63-83 tü ve maalesef yüz yuvarlak omuzlar geniş ve spor olmayınca çokta mutlu etmiyor kilo ve ölçüler

Yani demek istediğim şey öncelikle vücut şekli ve spor aynı kiloda bir çok insan çok farklı görünüyor. spor yapanlara cok özeniyorum cünkü asıl sıkıntı sporda istediğin kadar boğazını tut ben 10 kilo verdim mesela inceldim ama bence düzenli sporla ancak elde edebilirim o istediğim vücudu

X