kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

TEBRİKLER TATLIM.....
NE MUTLU SANA... AYYY NE GÜZEL BİŞİ YAAAAAAA...:sm_cool:
HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH....Şeniz

canım benım tebrık ederım allah tamamına erdırır ıns darısı tum ısteyenlereeeeee

tebrik ederim hayırlı uğrlu olsun
sağol canımcım. a.s.

canım benım tebrık ederım allah tamamına erdırır ıns darısı tum ısteyenlereeeeee

teşekkür ederim.allah hepinize nasip etsin.çok sağolun hepiniz a.s.
TEBRİKLER TATLIM.....
NE MUTLU SANA... AYYY NE GÜZEL BİŞİ YAAAAAAA...:sm_cool:
HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH....Şeniz

canım hürremim sağol.valla ben hala inanamıyorum.doktora gidipte keseyi görene kadar içim rahat etmeyecek heralde.olmaz dediğim ay oldu.
darısı herkesin başına a.s.

canım tebrik ederim çok sevindirici bir haber. sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bir evlat olur inşallah. Allah tamamına erdirsin hayırlı olsun

tebrikler fundacım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

tebrikler mutluluğun daim olsun şekermi şeker bebişin olsuna.s.
(biraz kafiyeli oldu ama içimden öyle geldi):

tebrkler fundaciim hayirli ugurlu olsun allahim saglikli hayirli birkucagina almayi nasip etsin.allah'im olmayanlara da versinnnnnnnnnŞenizŞeniza.s.a.s.

gözünaydın canım. allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. AMİN

o resmi görünce bi hoş oldum.ben o çift çizgiyi görecegimi hiç düşünemiyorum.canım hayırlı olsun.kendim olmuş gibi sevindim.hayırlı ve saglıklı bir evlat olur insallah

ayy nasıl mutlu oldum anlatamam msjı görünce, allah sağ salim kucaklamayı nasip etsin kardeşimm,
allah isteyen herkese versin inşallah.. ben bekarım ilerde banada tabii :)

tebrikler fundacım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah
canım sağol.çok öpüyorum

tebrikler mutluluğun daim olsun şekermi şeker bebişin olsuna.s.
(biraz kafiyeli oldu ama içimden öyle geldi):

canııııııııııım sağol çok güzel olmuş mesajın.

tebrkler fundaciim hayirli ugurlu olsun allahim saglikli hayirli birkucagina almayi nasip etsin.allah'im olmayanlara da versinnnnnnnnnŞenizŞeniza.s.a.s.

canım sağol.allah tüm isteyenlere nasip etsin

tebrikler canım tanımıyorum fakat senin adına çok sevindim.allah tamamına erdirsin inşallah

o resmi görünce bi hoş oldum.ben o çift çizgiyi görecegimi hiç düşünemiyorum.canım hayırlı olsun.kendim olmuş gibi sevindim.hayırlı ve saglıklı bir evlat olur insallah
öyle deme bende öyle düşünüyodum .gördüm.sağol güzel dileklerin için.rabbim sanada
nasip etsin arkadaşım

Tebrik ederim,Allah tamamina erdirsin insallah...Darisi diger arkadaslara....
sağol canım.rabbim herkese nasip etsin[

QUOTE=mildirt;2978148]ayy nasıl mutlu oldum anlatamam msjı görünce, allah sağ salim kucaklamayı nasip etsin kardeşimm,
allah isteyen herkese versin inşallah.. ben bekarım ilerde banada tabii :)[/QUOTE]

canıııııım sağol.benimle sevincimi paylaşan herkese teşekkürler.inşallah ilerde sana allah nasip eder inşallah

eşine bu haberi nasıl verdin...aileler duyduğunda hiç bayılan oldu mu?BENİM ANNEM KESİN BAYILIRDA.birbirlerimizle bu duyguları paylaştıkça çoğalsın inşaallah.mutluluklar dilerim.

eşine bu haberi nasıl verdin...aileler duyduğunda hiç bayılan oldu mu?BENİM ANNEM KESİN BAYILIRDA.birbirlerimizle bu duyguları paylaştıkça çoğalsın inşaallah.mutluluklar dilerim.

canım.eşime telefonda test yaptım hamileyim dedim.çok sevindi.tek tek herkese haber verdik.bayılan olmadı.zaten 2.çocuğumuz olucak.ilkinde tabi haliyle daha bi heyecanlanmıştı herkes.ama tabi gene çok sevindiler.merakla cinsiyetini bekliyo herkes.annem içime erkek olucak buseferki diye doğuya dedi.sağlıklı olsunda önemli değil gerçi diyo.bakalım hayırlısıyla sağlıklı olsun kucağıma alayımda gerisi önemli değil.öpüyorum seni canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…