kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

canım ya şimdi gördüm..ben bile ne kadar heyecan yaptım vallaaaaa.....süper yaaaaaa.çok güzel bi haber....tebrikler canım...sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallahhhhhh.... a.s.

belirtileri sormuşsunuz bende uzun zamandır kasık ağrısı vardı.bide karnımın alt kısmı acaip ağrıdı.devam hala.göğüslerim sızladı,çok açık renk pembe gibi kan geldi okadar.regli olacakmışım gibi ağrım oldu hep.hamiş değilim kesin dedim.ama gelmedi reglim.ha bide sürekli akıntım oldu.bazen açık kavrengi geldi akıntı.

ayy canım benim yaa sanki kendim hamişş kalmışş gibi hissettim hayatımda ilk defa çift çizgi görüyom :) çok mutlu oldum hayatım.allah hepimize nasip etsin hayatım.allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin tebrikler.....

ayyyyyyyyyyyy canım ya çok sevindim Allah tamamına erdirsin darısı tüm isteyenlerin başına

çok sevindim,gözünaydın,tebrik ederim,darısı başımıza inşallah a.s.

:içelim:tebrik ederim allah anabablı büyütsün:teytey:allah sağlıkla sıhhetle bebğini kucağına almayı nasip etsindarısı hepimizin başına bu ay senle birlikte başlayan bu sevinç,devam eder işllah isteyen herkes hamiş kalır a.s.bide canım ne kadr zamnda oldu

tebriklerrrrr,
hayırlı olsun canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
darısı başımızaaa

güzelim sağol.çok öpüyorum seni.inşallah uğurlu gelirim bende a.s.

tebrikler canım allah tamına erdirsin sabrının mükafatını rabbim verdi inşallah kucağınada almanı nasip eder kendine dikkat et yorma birazda kendin
şımart bu zamanı beklemekten yorulmuştun

canımcım sağol.allah sanada tez zamanda nasip etsin. a.s.

aa şimdi gördüm .. çok sevindim canım.. ne güzel ikinci kez anne olucaksın.. Rabbim bizlerede nasip eder inşhayılrı olsun canım..Rabbim sağlıkla sonuna erdirir inşş..aminnn..

çok sevindim....allah sağlıcakla kucagınada almayı nasip etsin inşallah...bu ay inşallah bu güzel haberlerin devamı gelir...

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

tekrar kocaman tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sağlıklı güzel bi hamileliğin ardından yine sağlıklı güzel ve hayırlı bir evlat dünyaya getirirsin.. Dilerim yeni evladın sana bugüne kadar dilediğin ne varsa onu beraberinde getirsin

tebrikler canım allah tamına erdirsin sabrının mükafatını rabbim verdi inşallah kucağınada almanı nasip eder kendine dikkat et yorma birazda kendin
şımart bu zamanı beklemekten yorulmuştun

sağol canım.allah seninde gönlüne göre versin. a.s.

aksamdan beri hep aklimdaydin fundam..
acaba test yapti..
acaba regl oldumu diye..

ise biraz gecikince gec ögrendim..
ama olsun..
hamilesin ya.. önemli olan bu
tebrik ederim canim..
saglikla kucagina aldigin resimleride görürüz insallah

ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…