kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

funda hayatım çok sevindim Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin şimdi hastane bakabilirsin artık hem banada rehber olursun ilerde :))))canım Rabbim sorunsuz hamilelik yaşamanı nasip etsin öpüyorum tatlım

funda sen bu ay düzenli olarak bal, çörekotu, tarçın karışımı yemişmiydin? sanki bi ara okumuştum yediğini.CADIARZU

canım tenrik ederim. Adet günün geçtikten sonra mı test yaptın. Ben de test yapmaayı düşünüyom ama 4 gün sonra adet olucam. Sonuç kesinliği olur mu?..fisfisfis

canım tenrik ederim. Adet günün geçtikten sonra mı test yaptın. Ben de test yapmaayı düşünüyom ama 4 gün sonra adet olucam. Sonuç kesinliği olur mu?..fisfisfis

sağol canımcım.benim adetim yeni geçti daha.bi kaç gün daha bekle kesin olsun.inşallah hamişsindir a.s.

tebrikler canım..rabbim tamamına erdirsin....sağlıkla kucağına alman dileğiyle...a.s.
sağol tatoşum.çok öpüyorum seni a.s.

Seni ve eşini tebrik ediyorum canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. :nazar:
sağol canımcım.amin.tüm isteyenlere nasip etsin rabbim a.s.

funda hayatım çok sevindim Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin şimdi hastane bakabilirsin artık hem banada rehber olursun ilerde :))))canım Rabbim sorunsuz hamilelik yaşamanı nasip etsin öpüyorum tatlım

sağol arkadaşım.evet hastane telaşım başladı.yarın arıycam sırayla hastaneleri.bide bi arkadaş var o bostancıda biyere gitmey başlamış.ona danışıcam.haberleşiriza.s.

yavyuuum şimdi gördüm güsel haberini oh be sonunda senide hamiş yaptık kurtulduk :roflol: haydi kızlar halaya bakem :teytey::dance::dance::dance::dance:

Allah Analı Babalı Sağlıkla Büyütmeyi Nasip Etsi Canımıniçiii Şeniz
canım sağol allah sanada nasip etsin

canım tebrik edrim :)) gozun aydın :))

guzel bir hamilelik gecirmen dilegıyle

sağol canımın içi a.s.

tebrik ederim canım..

senn ateşini ölçüyordun sanırım bizede tamamını tablonu koyarmısın..nasıl bir gidişat izlemiş ısın...

bu arada kendine dikat et gerçi kanaman yok ama bebişimiz sıkı sıkı yerleşsin diyee iş güç yapma sırt üstü yat bol bol dinlen canım..zaten yakında uykularında başlar hihihihihihhiihhi

böyle hamiş haberleri duyunca mutlu oluyorum yaa ne güzel.:))
yerim seni kıs sağol canım.öptüm teniii Şeniz

canim benim cok sevindim senin adina ALLAH tamamina erdirsin insALLAH
canıııııııım sağol arkadaşım a.s.

süper senin adina cok sevindim tebrik ederim canim
sağol canımcım a.s.

tebrikler allah sağsağlim kucağına almayı nasib etsin darısı bize

a.s.sağol beyaz bulutcum

hihihiihihihihih:)))

yaa ateş ölçmüşmüydün en yanlışı hatırlıyorum bunda cevaplarsan beni mutlu etmiş olursun hihihihihi:))))

Canım benim gezinirken gördüm çok mulu oldum, tebrik ediyorum. Kocaman öpüyorum annecik...

hihihiihihihihih:)))

yaa ateş ölçmüşmüydün en yanlışı hatırlıyorum bunda cevaplarsan beni mutlu etmiş olursun hihihihihi:))))

3.gün.......36,4
4.gün......36,4
5.gün......36,2
6.gün......36,4
7.gün.....36,1
8.gün.....36,2
9.gün.....36,1
10.gün....36,4
11.gün....36,2
12.gün....36,3
13.gün....ölçmeyi unuttum
14.gün....36,7
15.gün....36,8
16.gün....36,9
17.gün....36,9
18.gün....36,9
19.gün....37,1
20.gün....36,7
21.gün....36,9
22.gün....36,7
23.gün....36,8
24.gün....37,0
25.gün....36,9
26.gün....37,0
27.gün....37,0 a.s.

fundam anam kız bi günde uçurmuşsun sayfaları ..nası gidio hamişlik sen şimdi şubat annesimi olcan .ya ben hala inanamıyom ..bizi teketme tamamı

X