kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
:teytey:acaip mutluyum canlarım ya.inşallah sonrdan bişey çıkmaz.2defa test yaptım çift çizgi çıktı.galiba hamişim.:dance: rabbim tüm isteyenlere versin.canım arkadaşlarım
zeynep
cerez
balsurat
giznur
dıptıs
sudenaz
belinay
caramela
ballım
evrim
yoncagülüm
esrako
elifecan
nesemese
hürrem
aklıma gelmeyen tanıdık tanımadık kk daki tüm bebiş isteyen canlarım tez zamanda güzel haberi alırsınız inşallah.öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:
tebrik ederim arkadaşım allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin

tebrikler arkadasim,allah sag salim kucagina almayi nasip etsin hayirli saglikli uzun ömürlü bur evlat olur insallah

gözün aydın canım Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip eder inşallah...

canım tebriklerrrrrr ay ne güzel darısı basımıza inş. allah ananlı babalı uzun ömürlü etsin canım bizede bol bol dua et ay engüzel yaaa ne mutlu sana ve sonrada bizlere inş......

canım tebrikler allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. senin adına çok sevindim. allah tüm bebek isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın. tekrar tebrikler.

ay ne güzel Allah analı babalı büyütsün şimdiden darısı ötede bbebiş isteyenlere..

FUNDAAA CANIM ARKADAŞIM BENIM SABAHTAN BERİ SANA BAKIYORUM MERAKLA BEKLİYORDUMM.YAŞASINNNN FUNDA HAMİŞŞŞ HOPAAA:teytey::teytey:
Canım gözünaydın,tebriklerrr,hayırlı olsunnnn.ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN,Darısı başımıza ÖPÜYORUM SENİ DELÜMMM BENİMŞeniz

Canim Mmmmmmmmmm Mmmmmmm Tatlimmmmm Kendim Hamiş Kalsam Bu Kadar Sevinirdim...allah Kucağina Almayida Nasip Etsin

Tebrik ederim a.s.
Rabbim sağlıkla kucağına alamayı nasip etsin :1hug:

canlarım hepinizden allah razı olsun.sevincimi paylaşıyosunuz.hepinize canı gönülden duacıyım inanın.çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim.

tebrik ederim fundacımm allah tamamına erdirsinn darısı bizlerin başına belirtiler neydi canım ne zmanadn beri düşünüyosunuz

Canımm gözün aydın. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah e artık darı başımıza:)))

canlarım hepinizden allah razı olsun.sevincimi paylaşıyosunuz.hepinize canı gönülden duacıyım inanın.çoooooooooooooooooooook teşekkür ederim.

fundacım oncelıkle tebrık ederımm gercekten cok sevındım allah analı babalı buyutsunn artık bızlere ısteyen herkezede nasıp eder ınsallahh..:dance:a.s.fundacım belırtılerını bızımle paylaşırmısın, adet tarıhın kaç gun gectı de test yaptın bızımle bunları paylaş lutfenn..Şeniz

Canımm gözün aydın. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah e artık darı başımıza:)))

amann nurrr nerde bizde o şans. bak bugün regl günümdü hala gelen giden yok karnım ağrıyo belim ağrıyo bugün yarın kapıda:çok üzgünüm:

fundaaaaaaaaaaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

harikasın bitanem tebrik ederim çoook sevindim sabahtan beri bekliyordum sonucunu heyecanla....
beklediğin günde yaptın dimi canım......

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Allah tamamına erdirsin mutlu son diye buna denir işteeeee ne mutlu sana ve eşine ailenize yeni üyeler katmanız çok güzel bişey...

tebrik ediyorum
allah anali babali saglikla buyutsun insallah
darisi basimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…