kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

canım Allah tamamına erdirsin tebrik ederim benimde testim aynı seninkisi gibi çıkmıştı Allah tüm hamişlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.olmayanlara da tez zamanda nasip etsin inşallaah

allah tamamına erdirsin inan çok sevindim rabbim olmayayanlarada versin onlarında bizim gibi mutlu etsin

fundaaamm.gözünaydın canım.allah kucağına nasip almayıda nasip etsin inşallah.inan çok sevindim.kendine ve bebişe ii bak.öptm canım

arkadaşlarr merhabaa.bişi sormak ıstıyorum; adet tarıhım dundu ıkı gun once evde test yaptım ıkıncı cızgıyı gordum cok net degıldı ama cokda sılık deıldıı.bugun kan testı yaptırdım ama sonucları pazartesi alacam.suan belım cok agrıyo adet olacakmısım gıbı acaba bu normal mıı eger bır gebelık soz konusu ıse bende yınede boyle arılar olabılır mı? tecrubelerınızı benımle paylaşırsanız sevınırım sağolun..a.s.

fundaaamm.gözünaydın canım.allah kucağına nasip almayıda nasip etsin inşallah.inan çok sevindim.kendine ve bebişe ii bak.öptm canım

canım yarenim nerdesin sen :mymeka: valla özledim ya.sağol güzel dileklerin için .rabbim herkese nasip etsin a.s.

Funda ablacım nasılsın.hamilelik nasıl gidiyor.ya abla bi konu açtın kaç sayfa oldu.ne çok sevenin var maaşallah.

Biraz gec oldu ama bende tebrik ederim arkadasim.Bizede dua et.
etmez olurmuyum.inan sürekli ediyorum.ben yapı olarakda zaten kendimden çok etrafıma dua ederim.hep bana demem zaten .allahım hepinize versin tez zamanda
allah tamamına erdirsin inan çok sevindim rabbim olmayayanlarada versin onlarında bizim gibi mutlu etsin
teşekkür ederim canım sağol.amiiin sağol canımcım.dediğin gibi rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin

canım inşallah hamişsindir.bendede bel ağrısı oldu.aynı regli olucakmışım gibi ağrı çektim.ama reglim gelmedi bende test yaptım.dualarım seninile ezgim

Funda ablacım nasılsın.hamilelik nasıl gidiyor.ya abla bi konu açtın kaç sayfa oldu.ne çok sevenin var maaşallah.

canım kardeşim sağol iyiyim.arada ağrım oluyo bide akıntım var.akıntı normalmiş.ilk zamanlar olurmuş.ağrıda öyle.yürüdümmü artıyo ağım biraz ama ben yürümedn duramıyorumki.artık yoruldukça otururum napim.
valla bende bu kadar çok yazan olzcağını sanmıyodum canım.
sana ve herkese çoooooooooooooook teşekkür ederim.sevincime ortak oluyorsunuz. a.s.

canım inşallah hamişsindir.bendede bel ağrısı oldu.aynı regli olucakmışım gibi ağrı çektim.ama reglim gelmedi bende test yaptım.dualarım seninile ezgim[/QUOTE]

CANIMM TEŞEKKKUR EDERIMM INSALLAHH SENDE KENDINI FAZLAA YORMAA YIGENIMIZEE IYI BAKK yerimseniben

canım inşallah hamişsindir.bendede bel ağrısı oldu.aynı regli olucakmışım gibi ağrı çektim.ama reglim gelmedi bende test yaptım.dualarım seninile ezgim

CANIMM TEŞEKKKUR EDERIMM INSALLAHH SENDE KENDINI FAZLAA YORMAA YIGENIMIZEE IYI BAKK yerimseniben[/QUOTE]

ezgim sağol canım.kendimim yormamaya çalışıyorum ama kızımda var onla uğraşırken ister istemez yoruluyorum.yaşı küçük değil ama bensiz bişey yapmaz sağolsun.:roflol:

:teytey:acaip mutluyum canlarım ya.inşallah sonrdan bişey çıkmaz.2defa test yaptım çift çizgi çıktı.galiba hamişim.:dance: rabbim tüm isteyenlere versin.

Canım tebrik ederim aşağı yukarı aynı haftadayız galiba. Kan testi yaptırdın mı? Yaptırdıysan kaç çıktı? Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.

fundacigim nasilsin canim???
nasil gidiyor bakalim hamilelik insallah hersey yolundadir...
Allah saglikla bir nefeste kucagina almayi da nasip etsin insallah...
darisi herkesin basina...

Canım tebrik ederim aşağı yukarı aynı haftadayız galiba. Kan testi yaptırdın mı? Yaptırdıysan kaç çıktı? Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.
sağol canımcım.kan testi yaptırmadım ben.yarın doktora gidiyorum bakalım kese gözükücekmi

fundacigim nasilsin canim???
nasil gidiyor bakalim hamilelik insallah hersey yolundadir...
Allah saglikla bir nefeste kucagina almayi da nasip etsin insallah...
darisi herkesin basina...
canım sağol.amin canım umarım kolay olur doğumumda.allah herkese nasip etsin

Gözün aydın fundacım, inşallah her şey yolunda ve gönlünce olur.a.s.

canım sağolasın.öptüm

tebrikler canım..hayırlı olsun..
rabbim burdaki bebiş isteyen bütün arkadaşlarımada versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…