kızlaaar test yaptım çift çizgi çıktıııııııııııı

tebrik ederim arkadaşım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin

aksamdan beri hep aklimdaydin fundam..
acaba test yapti..
acaba regl oldumu diye..

ise biraz gecikince gec ögrendim..
ama olsun..
hamilesin ya.. önemli olan bu
tebrik ederim canim..
saglikla kucagina aldigin resimleride görürüz insallah

ŞenizŞenizŞeniz

canım cereziiiiiiiiiiiiiiiiiiim bende nerde bu kıs diyorum sağol.öptüm seni.sende hamiş kal inaşllaha.s.

Funda Canim Ateşin Kaç çikmişti Bu Sabah... ölçtünmü.... Benimde 2 Günüm Geçti Hesabima Göre Ateşimde Yüksek Gidiyor Cuma Günü Test Yapçam Bakalim Inşallah Hamişimdir Bende Dua Et Canim

canımm tebrik ederim
allah analı babalı büyütmek nasip etsin
darısı tüm isteyenlerin başına
bu arada adetin kaç gün geçmişti
ve nekadar zamandır istiyodun
paylaşırsan sevinirim
tekrar tebrikler

canım hayırlı olsun allahım tamamına erdırsın inşallahhhhh darısı tum ısteyenlere yanı bıse :teytey:

tebrik ederim arkadaşım allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin
sağol canım güzel dileklerin için.

tebrikler arkadasim,allah sag salim kucagina almayi nasip etsin hayirli saglikli uzun ömürlü bur evlat olur insallah
teşekkür ederim.amin canım.

gözün aydın canım Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip eder inşallah...

inşallah canımcım sağol.
rabbim hepinize nasip etsin a.s.

canımm tebrik ederim
allah analı babalı büyütmek nasip etsin
darısı tüm isteyenlerin başına
bu arada adetin kaç gün geçmişti
ve nekadar zamandır istiyodun
paylaşırsan sevinirim
tekrar tebrikler
sağol ilaydacım.allah herkese nasip etsin.benim normalde 26günde bir olur.geçen ay 7mayısta olmuştum.bugün test yaptım.çift çıktı çizgi.biz tahmine 5martta başladık korunmayı bırakmaya.çok olmadı yani
canım hayırlı olsun allahım tamamına erdırsın inşallahhhhh darısı tum ısteyenlere yanı bıse :teytey:

canım sağol.amin.tüm istiyenlere nasip etsin rabbim.
a.s.

fundaaaa çokkkkkk tebrik ederim canım.. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım inşşşşşş

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

tekrar kocaman tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sağlıklı güzel bi hamileliğin ardından yine sağlıklı güzel ve hayırlı bir evlat dünyaya getirirsin.. Dilerim yeni evladın sana bugüne kadar dilediğin ne varsa onu beraberinde getirsin

canım sağol güzel dileklerin için.amin.allah sanada tüm istediklerini versin

tebrik ederim. darısı sağlıcakla bizim başımıza inşallah...

sağol canımcım.allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin

yavyuuum şimdi gördüm güsel haberini oh be sonunda senide hamiş yaptık kurtulduk :roflol: haydi kızlar halaya bakem :teytey::dance::dance::dance::dance:

Allah Analı Babalı Sağlıkla Büyütmeyi Nasip Etsi Canımıniçiii Şeniz

yaa arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum
hamile kaldığınız ilk haftalarda mide ekşimesi falan oldumu
benim bir haftadır inanılmaz mide ekşiyoo
adet günüm yarın
çok endilşeliyim
inşallah hamileyimdir

tebrik ederim canım..

senn ateşini ölçüyordun sanırım bizede tamamını tablonu koyarmısın..nasıl bir gidişat izlemiş ısın...

bu arada kendine dikat et gerçi kanaman yok ama bebişimiz sıkı sıkı yerleşsin diyee iş güç yapma sırt üstü yat bol bol dinlen canım..zaten yakında uykularında başlar hihihihihihhiihhi

böyle hamiş haberleri duyunca mutlu oluyorum yaa ne güzel.:))

tebrikler canım..rabbim tamamına erdirsin....sağlıkla kucağına alman dileğiyle...a.s.

Seni ve eşini tebrik ediyorum canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. :nazar:

X