KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

hayır sakın öyle düsünme. ben de normalde ilaçsız yumurtlamıyordum, esimin morfoloji %1 çıkmıştı. ona rağmen oldu. sakın umutsuz olma.

Rabbim isterse herşey olur demek ki benim için daha zamanı değil
sabret. umutsuz olma gercekten. olmayacak olsa zaten doktorlar boşuna uğraşmayın derdi. benim kuzenime mesela direkt tüp bebeğe bile gerek yok boşuna paranızı kaybetmeyin dediler. umut var bizde en azından. hiç sıkma canını

Okurken hamile oldugumu öğrendiğim ilk anı hatırladım bende inanamamıştım..Hayırlı olsun sağlikla gelsin inşallah.

İnşallahhEvet evet gerçekten çoğu gebe kalanlar bu şekilde oluyor ya bende denemek istiyorum bir mucize olsa böyle ah artık kendine dikkat etme vaktii. sağlıkla ilerleyip geçsin günlerin bebişin cinsiyetini yorumlamaya geçeriz sonra inşallah

Canım canım bu ne güzeeelll bi haberrrrr

Çok sevindim kuzum rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Doğrudur bi gittim yumurtalıklar küçük dedi onu düzene soktular sonra tekrar gittim tiroid çıktı en fazla 1 yıl içinde olur dediler bekledim hsg çektirdim ondan sonra 3 ay içinde şansın yüksek dediler hacamat önerdiler yaptırdım o ay kimyasal oldu kimyasaldan sonra olur dediler 3 ay bekledim bu arada yapmadığım kür kalmadı Clife diye karışım aldım olmadı çatşama iğnesi olumsuz oldu 2 ci evliliğim ikisini sayarsak 4 yıldır hiç hamilelik olmadı bir tek kimyasal oldu o da testlerde adetten önce pozitif 5 test yaptım farklı farklı hepsi pozitif çıktı o ara yurtdışındaydım kan veremedim gecikmenin 2 ci günü adet oldum yaşım da çok değil 21 olucam 1 ay sonra ama çok taktım kafaya çok istiyorum

yorma kendini gercekten. ben doktorum hormonlarımı daha çok bozacağını söylediği için hiçbir kür kullanmadım. sadece doktorumun verdiği multivitamini kullanıyorum ekim ayından beri. onun dışında hiçbir şey kullanmadım. bu ay fazla kilom olmamasına rağmen diyete ve pilatese başladım. bi etkisi var mı bilmiyorum ama zaten kendimi daha iyi hissettiğim bir aydı komple. umutsuz olmayın. daha yasiniz genç. ben 28 yasinda pcos hastasıyım. dediğim gibi esimde de morfoloji sorunu vardı ona rağmen oldu.

Bende yürüyüş yapıyorum ardındanda hafif spor 1 yumurtam vardı 24 mm çatlamış ama olmadı bu ay stres yapyorum o da etkiliyordur bu ay da deneyeceğim ve hiç birşeyi takip etmiyeceğim akışına bırakıp hayatıma bakacağım çok teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız umut verdiğiniz için

inşallah siz de en yakın zamanda güzel haberler alırsınız

Çok sevindim Allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına al inşallah

Hayırlı olsunnn sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende pazar günü öğrendim gerçi daha betam düşük cuma bidaha kan vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…