Kizlaaar acil yardiminiza ve sizin düsüncelerinize ihtiyacim varrrr..

adamı ayartmaya çalış çalış sonra gel burada aman beni yargılamayın da kızmayın da .....

kendi kendine bi hayallere girip seni unutamadığını düşünüyorsun ama unutamayan adam senden önce sana mesaj atar ulaşırdı zaten.

siteden engellenmemek için hakkındaki gerçek düşüncelerimi yazmıyorum bile !

konu sahıbı ozguven patlaması yasıyor
hıckımse ondan vazgecemez tum erkekler ona bayılıyor
evet haklısın konu sahıbı senı okadar cok sevıyor okadar cok sevıyor kı
askı ıcın kalkıp oraya gelmemıs senı getırmeye de sevgısı yetememıs
paşalar gıbı gıtmıs evlenmıs ustune sevıserek bebek sahıbı olmus
yanı senı cok sevıyor haklısın :KK70: sen bekle olur mu

işte hep boyle kadınlar yuzunden oluyor hersey...
adam ısrarla gıt yazma cocugumu karımı sevıyorum dıyor ama bırakmıyor adamı
bı git allasen
karini birak gel benimle ol demedim abartayin isterseniz bilmek istedigim sadece cok seviyordu hala icinde bana karsi bisiler olup olmadigi okadar..

karini birak gel benimle ol demedim abartayin isterseniz bilmek istedigim sadece cok seviyordu hala icinde bana karsi bisiler olup olmadigi okadar..
ıcınde sana karsı hıcbırsey yok
gıt destek al tedavı ol
cok cıddı ve samımı soyluyorum

Cok tehlikelisiniz, adam sizi unutmus hayatina devam ediyor. "Beni unutmadin", "beni unutmadin" diyerek kendini hatirlatiyorsun.
Seytan sizin akliniza nasil girdiyse sizde 2ayakli seytanlik yapip eslerin arasina girmeyin.

Yahu adam s...kerim seni de demis, sen hala beni unutamadi seviyor diyorsun. Psikolojin bozulmus bence. Adamin her terslemesini, yazma demesini, en agir kufurunu seviyor diye degerlendiriyorsun. Su anda normal dusunmuyorsun. Adami rahat birak, huzur ver

"kuzenimin dugununde tanisdigim bi oglan vardi kiz kardesi benim kuzenimle evlendi" Kız kardeşi kuzeninizle evli olduğu için terbiyesizlik etmek istememiş ancak siz şansınızı fazlasıyla zorlamışsınız.

Çok seviyor olsaydınız birbirinizi , gemileri yakar birbirinizle olurdunuz. Adam gelin isteyelim demiş gelemeyiz demişsiniz. O da hayatına yoluna bakmış.

Arayıp rahatsız etmeyi kesmezseniz , konuyu kuzeninize ve ailenize açacaktır. Sonra hangi yüzle insan içine çıkacağınızı düşünürsünüz.

engelleme olayını anlattık sana karısı engel listesini görür diye engellemedi.
yazma dedi sana seven adam yazışmak ister ama bu yazma diyor
karısı görücek diye ödü kopuyor yuvası yıkılıcak diye,sence karısını sevmeyen adam karısınının görmesinde ödü koparmı.
bence bir uzmana görünmelisin bu konuda, anladığım kadarıyla aradığını bulamamışsın aşkta. sabret otur dua et olur Allahın izniyle. böyle yaparsan sadece kendine zarar verirsin o yüzden mutlaka uzmana görün,seni yermek için demiyorum uzman konusunu görünmen lazım

Senin gibiler yüzünden yıkılıyor yuvalar..
İnşallah başaramazsın bunu.
İnşallah eline yüzüne bulaştırırsın da yazdığına yazacağına pişman olursun..

Biz seni yargılamasak da vicdanın rahat bırakmıyor. İkidebir yargılamayın kızmayın demenden belli. He senin gibi insanlar karaktersiz erkeklerle karşılaşınca sonuç kaçınılmaz olarak ihanet oluyor. Ama bazen yuvasını yıkmak istemeyen insanlar da çıkıyor. Adam seni sevmiyor hatta umrunda bile değilsin. niye olasın ki? Dış kapının mandalı. Çoluğu çocuğu var. Bırak severek ayrıldık geyiklerini. Severek ayrıldın diye adamın yakasına sülük gibi yapışman mı lazım

kendinizi onu unutmaya zorlayın..artık hiç umut yok...siz evli olsanız kocanızın eski aşkıyla yazıştığını görseniz tepkiniz ne olurdu?mesajları eşi görmesin diye silebilir...fakat engellenenler listesinde adınız hep sabit kalacağından sizi engellememiş olabilir..sonuçta eşi görse 'bu kim niye engelledin ki?' diyebilir...size numarasını vermesi hoş değil zaten...unutun onu...sizde önünüze bakın...

Adam s
evli olmasi buna engelmi sizce nice evlilikler var okumadiysaniz severek ayrildik diyorum olayi detayli anlattim bana karsi davranisinida anlattim sizin bukadar anlattigimdan bitek bunumu cikardiniz pess..

madem esini seviyor direk engeller bukadar laf kalabaligina girmez haksizmiyim?
Adamcagiz seni engellese gider faceten yazarsin, ordan engellese baska yerden ulasmaya calisirsin ve karisi duyar diye korkudan bir iletisim kanalini acik birakmis.
Adam seni sevse ve unutamasa karsiyla sevisip cocuk yapmaz. Severek ayrilmis olabilirsiniz ama belli ki artik karisini seviyor ve seni unutmus.

Ayy kızma ama amma gurursuzmuşsun. Adam s...m yazma bile demiş, yazma dedikçe yazmışsın. Geçmişin hatırına adam kibarca hayır demiş daha hala seviyor mu diyorsun. Çok gurursuz kadın gördüm de evli çocuklu olan ve karımı seviyorum yazma diyene utanmadan daha günaydın diyeni görmedim.
Kızma ama çok eziksin be yavrum yaaa. Unutamayan sensin diyeceğim olmayacak unutamamak değil tamamen bulamamaktan kaynaklı. Vallahi üzülüyorum böyle kadınlara, es kaza bir erkek buluyorlar sonra adam evlense de istemiyorum deseler de yapışıyorlar, yazık vallahi, Allah gurur versin akıl versin inşallah tez zamanda

evli olmasi buna engelmi sizce nice evlilikler var okumadiysaniz severek ayrildik diyorum olayi detayli anlattim bana karsi davranisinida anlattim sizin bukadar anlattigimdan bitek bunumu cikardiniz pess..

madem esini seviyor direk engeller bukadar laf kalabaligina girmez haksizmiyim?

haksızsın
sevdiği için değil de
sevişmek için de yazıyor olabilir
:KK66:
ve bence tek kelime ile nedeni bu
ve zamanı geldiğinde vicdanı da rahat olacak
ben sana yazma demiştim kendin kaşındın diyecektir
hatta hedefine ulaşmak için sevdiğini de söyleyebilir :KK66:
o tamamne karakteri ile ilgili bir tercih olacak

ayrıca senin dediğin gibi olsun
gerçekten seni seviyor olsun
bakalım hangisi ağır basacak
sevdiği insan mı
yuvası evladı sosyal imajı mı
yoksa sen mi
gerçekten sevse bile
adamın halinden memnun olduğu belli

uzatigim konu isde tamda burasi bana sil diyor kendi silmyior sebeb? istemese zaten elli kere yazma demek yerine hic muhatap olmadan silerdi.. yapmiyor isdee.. sorun orda
neden yapmıyor biliyor musunuz ?
çünkü hoşuna gidiyor
severek ayrılmışsınız ama başkası ile evlenmiş sonuçta boğazına bıcak dayayıp evlendırmedıler sizi bırakamaycak olsaydı sızınle evlenırdı
şu anda size yazma dıyor ama içten içe bu herkesin hoşuna gider o yüzden

Yaw he canım he sana aşık hala çok seviyo koşarak sana dönucek o yüzden evlenmiş bi de çocuk yapmış hatta çocuğuna da senin adını falan koymuştur pardon ama yaş kaç acaba 15 falan mı yada çok fazla Türk filmi mi izliyosun nedir anlamadım
Kızım adam sana mutluyum eşimle arama bozma yazma diyo küfür ediyo hala beni seviyo diyosun bu kadar gurursuz olma ya adama sabah msj atmışsın yüzümü güldürdün diye kufretmesi mi hoşuna gitti terlemesi mi yapma adam mutluyum diyo bi
şekilde 3 yıldır yoluna bakiyo sen hala neyin tribindesin unutamasa nolur
Öğrenmek istiyorum diyosun adam karimi seviyorum diyo hala ikna olmuyosun
Sen öyle sanmaya devam et

X