Kızımın adını siz koyun

Bebişimin adı ne olsun?

• Ankete Katılan
    224
bence ezgi ama Duru koymayı düşünmezmisin :)) süper isim bence....

bende ezgi diyorum,
eşinin ve seninde aklın kalmasın diyosan iki ismide koyabilirsin

ben ipek ezgi dedim ama onu şöyle koysan daha iyi bence ezgi ipek olarak koysan daha ii

Kızlar hergün tek tek okuyorum yazılan yorumları. Herkese çok teşekkürler. Eşim müzikle amatör olarak uğraşan birisi. Ney üflüyor ve bağlama çalıyor. O yüzden "ezgi" konusunda ısrarcı. Aslında Ezgi benim de hoşuma gidiyor ama İpek'ten de vazgeçemiyorum. İki isim olunca da belki ilerde sıkıntı yaşar mı acaba diye düşünüyoruz. :)

iki isim arasında seçim yapmak gerekirse Ezgi hoş..ama Cansel isminide düşünürseniz anlamı hayat veren su demek :)))

ipek bence canım.Benim tanıdığım ipekler narin güzel ve başarılı oluyo.

Gerçekten çok kötü seçimler mi

bence çok güzel isimler seçmişsiniz....

bebeğinize sağlıkla kavuşmanızı dilerken.... madem ki, babası Ezgi, Anneciği İpek diyor; Siz En güzeli bebeğinize EZGİ İPEK adını verin....anlamı güzel, söylenişi güzel ismiyle uzun ömürlü şanslı bahtlı bir evladınız olsun.

bana klasik ve sıradan geldigi için birşey diyemem.ipek güzel ama ezgi ismini hep saçma bulmuşumdur.zevkler tartılşılmaz.allah tamamına erdirsin tatlım.

Sana şöyle bir yorum yapayım Ezgi adında en az 5 kişi tanıdım biraz cadı hırslı ama akıllı oluyorlar.İpek ler ise sakin narin hanım hanımcık oluyorlar sen kızının nasıl olmasını istiyorsun.İnsanlar ismi taşırlarmış.Benim Duru diye yeğenim var daha 5 yaşında mesela ben o ismi artık hiç düşünmem bencil güzel akıllı ama o kadarda gaddar bi çocuk yani bu herkese göre değişir.Hangisini söylediğinizde severek telaffuz edeceksiniz

ayyy huzun yılı ne güldüm sana demek eltinin adı:))benimkide gülnur bende hiç sevmiyorum o ismi:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…