Kızımın adını siz koyun

Bebişimin adı ne olsun?

• Ankete Katılan
    224

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Kızlar 2 isim arasında kaldık. İpek mi yoksa Ezgi mi kulağa hoş geliyor. Yoksa ikisini birden mi koysak acaba? Anketin sonucuna göre netleştireceğiz.:CüvCüv:

Son düzenleme:
ipek bende ipek ismini düşünmüyor degılım

ipek temız saf ipek gibi

ipek

bonedea merhabalar .kızın hayırlı olsun.bizimki göstermiyor bi türlü cinsiyetini.ben oyumu ezgi den yana kullandım.daha hoş geliyor kulağa.

bence her ikiside güzel oluyor soyadının uyumuna göre yerini sen belirle ipek ezgi ..... veya ezgi ipek.......

evet soyadına uygun hangisiyse onu koy ama

bitanıdıgımızın kızı var adı ipek 2 yaşında falan ipek gibi gercektennnnnnnnnnnn

ezgi ismi eskidi artık yine sen bılırsın canım

bende oyumu ipekten yana kullandım.
ipek ismi çok güzel ve bir kız için çok uygun bir isim.saf temiz ipek gibi pırıl pırıl..
benim kızım olsa ipek ismini düşünebilirim ama ezgi ismi aklımdan bile geçmezdi.

canım inanırmısın daha konuyu okumadan sadece başlığı okuduğumda hemen 'ezgi' dedim ve ezgi yazacaktım,ama sen zaten anket yapmışsın ve ezgi de var şıklarda,bence çok güzel bi isim
EZGİ

Arkadaşlar oy kullanan, yorum yazan herkese çok teşekkürler :) Ankette İPEK açık ara önde gidiyor. hihoyyyt Bu durumda sanırım adı ipek olacak. kaydirigubbakcemile5 Gülmeyin ama aklıma da şöyle birşey geldi. sırnaşık şey İpek daha çok açık tenli, yani akça pakça bir kıza çok yakışır değil mi? Ben açık tenliyim ama eşim esmer. Büyüyünce eşime benzerse esmer bir kıza İpek adı komik olur mu acaba yerimseniben Yoksa "ne alakası var ya" mı dersiniz naniknanik

Son düzenleme:

evet yani ne alakası var derim ben bu yorumuna beni tanıdığım 2 tane ipek var ikiside esmer güzel kızlar:lepi:

ikiside güzel bence....
karar veremedim...
ipek ezgi işaretledim...
a.s.

ezgi kulağa hoş geliyor söylerkende dile yumaşak geliyor kulağıda tırmalamıyor ezgi bence çokkk hoş hemde yeni isimlerden sayılır düşünsene 15-20 yıl sonrasını..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…