Kızımın 6 yasinda geçirdiği kaza

Canim seninle daha oncede bi konuda karsilasmistik Bi görüşüp tekrardan bilgi almak istiyorum. Geçen sene ölçtüğümde o kol bilek kisminin gelismesi 2 cm daha geriden geliyordu bayadir ölçmüyorum ama sanirim o farki attik gibi bisey. Sosyal yardim vakif gibi yerlerden yardim almayi düşünmüyorum. Bi bakalim fiyat tedavi nedir ne olacak hayirlisi olsun halkımızda.

siz bir dr a gösterin bakalım ne diyecek.üniversite hastaneleri bu konuda da daha uzmanlardır.onlardan birine gidin.izin boyutunu bilmiyorum.küçükse. kolayca çözülür.peki ne kadar süre önce oldu bu olay?contractubex önermedi mi dr?benim kızın kaşı açılmıştı dikiş yapıldı.sonra dr bu kremi önerdi hergün kullandık 4 ay kadar.iz yok gibi şu an.ama size en doğru bilgileri dr verir tabi ki.

Benim yerime kocaman öpün güzel prensesi

Anlıyorum ama sizibu durumda oradaki çalışanları düşünmenize gerek yoktu onlar zaten böyle bir durumda tazminat alıp cikicaklardi belkide şuan çocuğunuzun kolu daha iyi olabilirdi.onemli olan sizin cocugunuzun neler hissettigi nasıl olduğu .inşallah en kısa zamanda eskisi gibi olur yaşı büyüdükçe bunu kafasına daha çok takacaktir çevremde böyle birisi var ordan biliyorum .

ay cok gecmis olsun cok fena oldum okurken guzel kuzucuga care bulursunuz insallah üzülmez daha fazla

Çok çok geçmiş olsun. Ben farklı bir olay anlatmak istiyorum. Bir tanıdığım küçükken kolu yanmış. Kolunu dirseginden tam açamıyordu. O zamanki doktor 18 yasini bekleyin demiş. Ailesi 18 yaşına geldiğinde götürdüklerinde çok geç kalmışsınız demişlerdi. Diyeceğim o ki inşallah çözüm bulursunuz ama bu yıl bulamazsanız seneye olmadı bir sonraki seneye tekrar tekrar doktora gidin. Allah acil şifa versin.

Var mı fotoğrafı merak ettim. Bildirimle geldim de bu gibi cerrahi işlemlerde Akdeniz ünivde bir doktor vardı adı Metin mi neydi o gayet başarılı adını her haberde duyuyoruz onamı bir gorusme yapsanız

Çok geçmiş olsun,Akdeniz üniv. Hastanesi'ne gitmenizi tavsiye ederim eminim en iyi bilgilendirme ve başarıyı onlar gostericektir ,eniştem orada doktor ve başarı hikayeleri gerçekten çok fazla estetik konusunda çok iyiler

Maalesef bazen olaylar bizim istedigimiz gibi yönlenmiyor İnsallah daha da unutur kafasina takmaz umudumuz çabamız bu yönde.

Sagol arkadasim insallah o sekilde olur kizimin koluda o sekildeydi baya kiriklar vardi o duzeldi. Ama doku fazla ayrilip birleştiği icin arada boşluk var gibi duruyor sağ sol yapinca özellikle. Ama duzelir insallah ben doktor arastirmasi yapmak icin arkadaslara sormak istedim. Cokta ilgilendiler doktor isimleri verdiler hepsini not aldim

Maalesef bazen olaylar bizim istedigimiz gibi yönlenmiyor İnsallah daha da unutur kafasina takmaz umudumuz çabamız bu

Maalesef bazen olaylar bizim istedigimiz gibi yönlenmiyor İnsallah daha da unutur kafasina takmaz umudumuz çabamız bu yönde.
Ben inanıyorum her şer görünen şeyde hayır vardır.

Geçmiş olsun. İstanbul daysanız iyi bir plastik cerrahi olarak İrfan aydın i önerebilir im. Ancak burun ve göğüs ameliyat lari konusunda iyi bir doktor sizin sorununuza ne kadar çözüm bulur bilemem. Yine de bir görüşün isterseniz

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm..
O yaşa olur mu bilmiyorum ama bu tarz izler için kullanılan tedavi lazer yöntemleri var daha çok estetik merkezlerinde yapılır bı oralarla görüşün isterseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…