Kızımın 6 yasinda geçirdiği kaza

Prof. Dr. Selahattin Özmen i bir araştırın derim. Türkiye’de yüz nakli yapmış biri.

Yaşadığınız olay öncelikle çocuklar için ardindan sizin için travmatik bir olay. İki çocuğunuzun da mutlaka bir uzmandan psikolojik ve gelişimsel destek almasi gerekiyor. Bir psikolog a veya Çocuk Gelişimi uzmanina danışın bu konuyu

Kız öncelikle çok büyük geçmiş olsun inanın görmedim ama gözümde canlandı ao an ve çok üzüldüm plastik cerrahisi konusunda bilgim yok ama çevrede duyarsam dizede bildiricem inanın doktor vs bu alan bildiğim duyduğum kims eyok yardımcı olmayı çok isterdim ama fırsat bulurs duyarsam size paylasicam Allah'ım beterinden korusun evlatlarımızla sinamasin bizi

Siz söyleynce google'a ismini yazdım. Yüzğnden tanıdım birkaç haberde başarılı operasyonunu ben de görmüştüm. Hatta kulak yapıyordu sanırım kulağı olmadan doğan çocuklara

Geçmiş olsun, kalıcı şifalar dilerim.
Bilgim yok malesef.
İnşallah iyi bir plastik cerrah sizi bu sıkıntıdan kurtarsın.
Tamamen düzelmese de canı sağolsun, sağlıktan önemli değil elbet.
Allah beterinden korusun hepimizin evlatlarını

Çok geçmiş olsun kantoran yağı sürün çok faydası oluyor

Geçmiş olsun öncelikle yanlış anlamazsaniz o dönem şikayetçi oldunuzmu tazminat vs.su an tıp çok ileri derecede ilerledi estetik olarak maddi anlamda size destek olmuş olurdu

Geçmiş olsun
O bölgede deri nekroz oluyor,ölüyor daha doğrusu bildiğim kadarıyla
İyi bir plastik cerrah,ki hepsi değil,deri nakli yapabilir
Mesela bacak ya da kalça gibi

Geçmiş olsun ,verilmiş sadakanız varmış daha korkunç sonuçlara da varabilirmiş.
Fikrim yok pek ama doğum sonrası dikiş izleri için verilen kremlerden denediniz mi? Kısa vadede olmasada zaman icerisinde gözle görülür toparlanma saglanıyor

Çok geçmiş olsun hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama Antalya’ya Akdeniz üni bu konularda çok iyi

Geçmiş olsun öncelikle yanlış anlamazsaniz o dönem şikayetçi oldunuzmu tazminat vs.su an tıp çok ileri derecede ilerledi estetik olarak maddi anlamda size destek olmuş olurdu
Mesajlara dönüş yapamadim kusura bakmayin. Bu orada olan 2. Olay bizden bir hafta oncesinde de hemsirenin cocugu kalmis o salincaklarin altinda ve ambulansla getirmisler o cocuguda ama kirik cikik vs bisey yokmus biz bunu tesadüfen kızımı hastaneye goturdugumuzde ogrendik olay günü. Eşim buranin saygın taninmis insanlarindandir olay yerinin sahibide o sekilde biz ilk sikayetci olmak konusunda kararliydik hatta olayi yasayan hemşire de ayni seyi soyledi birlikte sikayetci olalim dedi olayin oldugu yer baya büyük bi yer cok fazla calisani var sikayetci olsaydik büyük ihtimal kapanirdi ve oradakiler işsiz kalirdi. Sahibi ailesi cok geldiler gittiler araya bir sürü insan girdi. Aile tedavi masraflarini ustlenmek istediler ama biz bunu kabul etmedik cok fazla samimi olmadan çünkü gördükçe sinirimiz bozuluyordu belki bu kaza kader basimiza gelecekti ama benzeri olay yasanmisken o salincagi niye kaldirmadilarki ordan kizgindik. Ve benim diğer cocugum zayif oldugu icin kurtuldu birazda çünkü en tehlikeli yerden demir yığını olan yerden oğlum çıktı. yani dua etsinler orda calisan cok fazla insan olduğuna. Kimsenin ekmegiyle oynamak istemedik. Sonrasinda pedagog bizim kizimizla olayin oldugu yere gitmemizi biraz vakit geçirmemiz gerekli olduğunu soyledi yani yasadigimiz olayi kizim icin hafife indirip normallesme adina iyilesince uzun bi sure sonra kızımda tamam anne gidelim bende atlara bakarim dedi gittigimizde o oyuncağı kaldirmislardi.

Çok çok geçmiş olsun. Kuşburnu çekirdeği yağı kullanmanızı öneririm aromaterapi ürünleri satan eczanelerden saf kuşburnu çekirdeği yağı alıp her gün sabah akşam bebek yağı gibi sürün skarlı bölgeye. Bu yağ ciltte eskiden kalma izleri gidermesiyle bilinir aromaterapide. Baz yağ olduğu için rahatlıkla uygulayabilirsiniz zaten yaşı da uygun yağ kullanımına. En az 2 ay devam edin izler silinecektir Allahın izniyle, göreceksiniz. Tekrar çok geçmiş olsun

Yaz sezonu oldugu icin sadece aksamlari kullansam nasil olur cok sagolun bu arada

Öncelikle cok geçmiş olsun, küçük yaştakilere esteteik yapmıyorlar gelişme çağını bitirmesi lazım çünkü. Mutlaka geçecek izi merak etme teknoloji çok gelişti,
- yara izi beyaz, kırmızı, vs renkte ise üzerine kamuflaj ten rengi dövme ile boyuyorlar, bunu cildiye doktorları yapıyor, araştırın medikal kamuflaj diye geçiyor.Ama yaşı büyüdükçe deri de büyücek ozaman tekrar yaptırmak gerekebilir.
- diğer yöntem bir de fondoten ile her sokağa çıktığınızda kapatacaksınız,

bence 2. yöntem daha iyi, ergenliği bitene kadar medikal bişey yaptırmadan fondotenle kapatın.

malesef insanlar çok meraklı, herseyi sorup rahatsız ederler insanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…