Kızım öksürüyor, yardım

Serum fizyolojik uyguluyorum ama zaten artık akıntılı bir şey değil aspiratörle de gelmiyor. Sprey yine de işe yarar mı acaba?

Kızlar sonunda bizim grip kızıma da bulaştı. Ara ara kesik kesik öksürmeye başladı. İlerlemeden nasıl önlem alabilirim, lütfen yardım...

merhaba benim oğlumda 2. ayına yeni girdiğinde şiddetli ksürük ve grip geçirdi o kadar öksürüyorduki tıkanıyordu bebn ölecek gibi oluyorudm doktor antibiyotik vermedi daha çok küçük dedi iyi gözlemleyin öksürüğü artarsa getirirn iğne yapacağım dedi korktum bronşite çevirmesinden göğsüne çok az vicks sürdük ve üzerine küçük bir tülbente yün sarıp beklettik 1-2 gün ve öksürüğümüz o zaman kesildi

Tavsiyeleriniz için çok sağolun. Allah'a şükür kızımın öksürüğü de bizim grip de geçti gitti. Bu arada öksürük için yaptığım tek şey kızımı sık sık emzirmek oldu. Anne sütü mucizeymiş gerçekten :)

Sevinmekte nasıl da acele etmişim :KK43:( Dün hepimiz iyileştik, 1 haftadır da evden dışarı çıkmadık diye dışarı çıktık, sabahına kızım 39 derece ateşle uyandı. Şu saate kadar 6 saatte 1 Calpol şurup veriyoruz ama ateşimiz 38'den aşağı pek inmedi. Babamız şimdi nöbetçi eczane bulup fitil almaya gittti. Çok üzgünüm, bebişimin ilk kez ateşi çıkıyor ve ben çok telaş yaptım... Kızımıza bi şey olmadı dedik dedik nazar değdirdik :KK43:((

Canım ya ben hiç şurubu ateş düşürmek için kullanmadım.Biz ateş için hemen fitil verdik doktorun talimatıyla.
peditusu öksürük için kullanmıştık.
Aklında bulunsun fitil attımı ateşide düşüyo rahat rahat da uyuyor.
geçmiş olsun kış bebeleri bunnar kolay olmayacak hiç birimize

Canım gecmiş olsun. Doktora gittiniz mi? 38 i gecer gecmez gelin diyorlar ya onun için sordum. İnşallah düşer Bengisu'nun ateşi çok üzülme. Keşke olmasaydı ama oldu. Öyle böyle büyüyecekler merak etme..

canım bugün saat 1de doktor randevumuz. sabah yine ateşliydik, yine fitil verdim. Onu dışarı çıkardığım için kendimi çok suçlu hissediyorum... Keşke 40 derece ateşle ben yansaydım da o soğukta melişimi çıkarmasaydım...

X