Kızım ECRİN ile yuvaya döndüm....

N

Naze

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Naze
Öncelikle hepinizden çok geç yazdığım için özür diliyorum....Bildiğiniz gibi 5 Mayıs pazartesi günü sezeryan oldum...Kısaca doğum hikayemi yazıyorum....
Hastaneye girdikten yarım saat sonra bebeğim dünyaya gözlerini açmıştı...Tam olarak 37 haftalık prensesim 3000 gr olarak dünyaya geldi..İlk ağlamasını genel anestezi olduğum için duyamadım...Ama ameliyathaneden direk bebeğimi eşime getiren ebeyi dahil herşeyi an an eşim görüntülemiş...Doğduğu andan itibaren çok sakin bir bebeğim var şükürler olsun...
Ameliyata girerken bende garip bir şekilde çok sakindim..Uyandığımda müthiş bir ağrı çekiyordum..İlk bir iki gün kalçadan ağrı kesiciler sayesinde biraz kendimi iyi hissettim..Bildiğiniz gibi sezeryandan çok korkuyordum ama korktuğum kadar varmış diye düşünüyorum...Arkadaşlar tavsiyem mecbur kalmadıkca sezeryan istemeyin..İyileşme süreci gerçekten çok uzun...Bugün itibariyle tam bir haftalık olduk ama dikiş ağrıları halen çekilmez olabiliyor belki bu kişiden kişiye değişir ama ben gerçekten çok zorlanıyorum...Halen toparlanıp normale dönebilmiş değilim...Neyse yazılarınıza ve mesajlarınıza bakamıyorum kusuruma bakmayın sizlere uzun zaman yazamadım şuanıda kaçırmadan yazmak istedim...Hepinizi öpüyorum...Doğum yapmamış arkadaşlara allahtan kolaylıklar diliyorum...Allah herkesi en acısız bir şekilde doğum yapmasını nasip etsin inşallah....Anneler günününüz kutlu olsun...

• Konu Sahibi Naze
canım rabbım analı babalı bbuyutsunnn...

darısı tum ısteyenleree

• Konu Sahibi Naze
nazecim bende seni merak ediyorsum sağ sağlim kavuçmuşun ecrin kızına çok sevindim ALLAH analı babalı büyütsün inşallah.sezeryanı evet biliyorum ilk günler çookkkk zor geçiyor ama dikişler alınınca baya bi iyileşiyorsun.bende burdan arkadaşlara normali hep önerdim bir sorun yoksa normal en güzeli hayırlısı olsun.öpüyorum

• Konu Sahibi Naze
canım allah analı babalı büyütsün

• Konu Sahibi Naze
nazem ECRİN'ini küçük meleğini ALLAH analı babalı büyütsün..sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

• Konu Sahibi Naze
ohhhhhhh çok şükür canım allh analı bbalı büyütsün
sezeryan ağrıları zor valla ne diyim çok mşükür geçti

• Konu Sahibi Naze
allah bebeğini tüm sevdiklerinle güle güle büyütmeyi nasib etsin inşallah. sana en güzel anneler günü hediyesi olmuş bebişin ne mutlu sana. darısı başımıza...

Öncelıkle gecmış olsun canım allah ananlı babalı buyutsun bende sezeryan oldum ama 3 gun kalktım hiç zorluk cekmedım ağrılarımda olmadı doktorum inci başoldan ve konur hastanesı ekıbınden allah razı olsun herşey süper gectı bende cok korkuyordum ama cok şaşırdım cok korkuttular benı ama dedığım gıbı doktorundanmıdır nedır cok rahattım hiç ağrım olmadı cok cabuk ayaklandım bebeğımın butun bakımı ıle ılk gunden berı ben ılgılendım hep galıba kışıden kışıye ve doktordan doktora değışıyo

Nazecim canım,

Senin yaramazın biraz yordu ve üzdü seni ama yinede çok şükür sağlıklı bir şekilde kavuştun bebişine..Allah prensesine sağlıklı ve hayırlı bir ömür sana da bol bol şifa versin canım..İnşallah en kısa zamanda toparlarsın kendini..Bak biz 40. haftamızı doldurduk teyzesi hala bekliyoruz..İnşallah benim oğluşta senin minnoşun gibi sakin bir bebek olur..Ama annesi Ecrin senin durumunu biliyorki bak yormuyor seni..Çok öptüm seni de bebişini de ..a.s.

Canim Hoşgeldin Minik Hediyenle Aramiza. Allah Anali Babali Büyütsün Hayirli Evlat Olsun Inş....

Nazeciğim, artık sende evine kızınla geldin ne güzel:) meleğin seni zorladı canım ama deydi:)
darısı bekleyen diğer hamişlerimizin başına:) bebişini sağlıkla büyütürsün inş..

Çok zor oluyor ama birzaman sonra insan sezeryan ağrılarını unutuyor canım...dilerim senin ağrılarında cabuk gecer...

Son düzenleme:
allah anali babali buyutsun
allahim sifa versin agrilarin kalmasin tez zamanda gecsin insallah
seni cok iyi anliyorum bende bi mecburen sezaryen dogum yapan kadin olarak :)

Nazecim hosgeldin aramiza:teytey:

Seni cok merak ediyordum bende.Herseyin yolunda olmasina cok sevindim.Sezryan konusunda % 100 katiliyorum normal dogumu da bilen birisi olarak.Arkadaslarin gozunu korkutmak istemem ama...Normal dogumu tercih etmelrini siddetle tavsiye ederim.
Bu arada son dakikada isim degisikligi olmus sanirim.Ismiyle uzun yasasin Ecrin bebek.Sende zor bir hamilelik gecirdin ama rabbim kizindan guldursun .Insallah usluluguna da nazar degmez

tebrikler nazecim vede çok büyük geçmiş olsun sana.....
ne güzel meleğini aldın kucağına darısı bizlere inşallah....
bizde beklemedeyiz bakalım son 10 gün.....

geçmiş olsun canım
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN canım

sezeryan kişiden kişiye değişiyor ben daha önce epudurelile sezeryan olmuştum bir saat sonra ayaklanmıştım ama şimdi nasıl olacak bende merak ediyorum
önemli olan sağlıklı bi şekilde bebeklerimize kucağımıza almak bak ne kdarda şanslısın ki bebeğin prensesin usluymuş
resimleri bekliyoruz

Kızlar güzel dilekleriniz ve temennileriniz için Allah hepinizden razı olsun...Yazılarınızı gözlerim dolu dolu okudum...Sanıyorum lohusalık psikolojisine girdim iki gündür herşeye ağlar oldum...Rabbim herkese sakin sağlıklı mutlu bebekler nasip etsin Rabbim bebeği olmayan herkese nasip etsin... Doğum yapmamış arkadaşlarıma Rabbim kolaylıklar nasip etsin...Candan can ayrılıyor kolay değil mutlaka zorlukları var ama Rabbim zorlukları en aza indirsin inşallah....Hepinizi çok seviyorum buradaki paylaşımlar şimdiye kadar gerçekten çok güzeldi...Herbirinizden farklı şeyler öğrendim uyguladım...Bundan sonrası içinde umarım paylaşımlarımız devam eder...Bebeklerimizle ilgili birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olacak eminim...Hepinizi öpüyorum kendinize iyi bebişlerinize daha da iyi bakın....:teytey:

canım kızını saglık sıhhat ile buyut inşaallah amin hayırlı ugurlu olsun inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…