Kızım diye severken bu ne şimdi ya

cok şaşırtıcı bir durum ama melesefki böyle şeyler oluyor.bende kendimi erkege hazırlamıstım ve erkek gibi geliyordu herkes erkek diyordu.doktor kız dedi 4 aylıkken.bende yalan söylemeyin dedim o da ne yalanı işte bak dedi gösterdi.tabiki kız erkek aslaaaaaa farketmez ama insan psikolojik olarak cok etkileniyo.alışamayabiliyor.allah hayırlısını versin.hayırsızsa hayıra cevirip versin inşallah

3,5 ay boyunca hiç doktora gitmemişsin. Bence şükretmelisin ki gittiğinde kötü bir haber almadın. Bebeğin kız veya erkek en önemlisi sağlıklıya gerisi boş...

Tabiiki en başta sağlıklı olmaları, ben her ay aksatmadan düzenli olarak kontrollerimi yaptırıyorum, Allah a şükür testlerde bi sorun yok..23 haftamdayım bakalım bu ay cinsiyetini tekrar sorucam

Valla uzun süre gitmeyenler nasıl dayanırlar bilmiyorum. Ben 12 haftalığım. Elimde olsa her hafta gidip görmek istiyorum. Doktoruma her telefon açışımda dalga geçiyor artık benimle. "Gelmek için bahane arama herşey yolunda" diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…