kızım berru nun resmi :)

çok tatlıııııı yarabbim. kirpiklerinede bak. Allah analı babalı büyütsün.

canım allah bağışlasın çokk şekerrr mAşAllAh
allah analı babalı büyütsün

canım benim Maşallah Sübhanallah..
çok tatlı çokkkk.
Allah size bağışlasın sağlık sıhhat uzun ömür versin inşallah.
41,5 kere maşallah....

çok teşekkürler teyzeleri.kızım çok tatlı maşallah.allah ım tüm isteyenlere nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah

ooyy maşallahh yaa..kuşa bakk...nası da güzel bakmış,gözlerini süze süze..rabbim nazarlardan saklasın,acısını göstermesin..nerde yaptın doğumu canım..bi de çok mu kötü fena acıyo :) daha 7 ayım war ama korkusu başladı:))

canım kütahyada yaptım dogumu ben.yok o kadar dayanılmıcak kadar zor degil.allah o sırada sabrını veriyor inan.dogdu ve dikiş atılırken kızımı seviyordum ben kucagımdaydı berrum.az dikişler acıdı ama sinek ısırıgı gibi.kaydirigubbakcemile2

maşallaaaahh maşallaaah..şimdiden işveli yerim ben onu yaw...kız olsun çamurdan olsun beaaaa....
pembiş pembişde giydirmişsin..
allah bağışlasın canım.bizede dua et bol bol....

darısı başıma..:CüvCüv:tekrar tebrikler canımmma.s.

ay aman allahım bu ne güzellik ya annesi yerim ben bu meleği

hele su kızın kirpiklere bak
allah nazarlardan saklasın tütüt maşallah canım hayırlı evlat olsun uzun ömürlü olsun canım

allah bizede hayırlısıyla dogurmayı nasip etsin bayıldım minik kızına kaydirigubbakcemile3

oyyy maşallah
çok şeker bişey bu kız
canım ya normal doğumdan sonra hemen kalkabildin mi?
ben biraz korkuyorum da

ayy ben yerim bu kızı ne tatlı bişey buya. oglan annesi olarak göz koyduk kızına dikkatli ol kaçırabiliriz. allah analı babalı büyütsün canım.

evet canım evimdeyim dün döndüm. sizleri merak ettim ben ayın 13 de dogurdum bizim bebek nazlı çıktı dogmaya niyeti yoktu suni sancı verdiler yine dogmadı yani açılma olmadı sezeryan oldum. şimdi ogluşumla ugraşıyorum sizler ne yapıyosunuz.kızına bayıldım valla. maaaşaallaaaaahh minnoşuma.dogum yapanlar diye forum açılır sanmıştım açmamışsınız. öptüm canıım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…