kızım berru nun resmi :)

ayyyyyyyyyy inanmiyorummmm selmacim cnm cok tatli kizin massallah 41 kere massallah
bak oglumda begendi hemen tekmelemeye basladi benimkide bi ciksin hemen istemeye geliriz kaydirigubbakcemile3
Allah anali babali büyütmek nasip etsin cnm ,uzun ömürlü bahti acik olsun güzel yavrunun
coook öpüyoruz seni ve güzel kizini Şeniz

ayyyyyy onu koklamak istiyorum melek bu yaaaa maşallah çoooookkk tatlı allahım hayırlı ömürler nasip etsin inşallah

Kız Selma ne güzel bi kız ya bu bayıldım gözlere maşallah Allah nazarlardan saklasın

allahım ya hiç 1 haftalık bebek gibi değil ....bakışlara bak maşallah...sağlıcakla büyüsün...

ay kız sen niye koydun bu çirkin şeyin resmini buraya hıı???? çok çirkin yaaaaaaa :))))))
Kızım sen sakla bu kızı valla nazar değerler yaaaa ay şu çirkinliğe bak ya tam ısırmalık ya o. Ankara'ya ayak basar basmaz ısırcam ben o yanakları...
Allahım nazarlardan korusun....

Selma canım bu ne kız böyle ne kaa çirkin .Kartpostal gibi durmuş annesinin ördüğü battnaiyenin üzerinde allah nazarlardan saklasın 41 kere maşallah poposunu kaşı hemen nazar değmesin

maşallah kızına canımm.Rabbim nazarlardan korusun :Saruboceq:

sizleri böyle gördükçe bi an önce bende olsun istıyorum amaaaa daha çoook var.:1no2:
Rabbim hayırlısıyla o günleri gösterir inş a.s.

anam anamm çok çikin bu,hele o gözler,kirpikler yokmu yüzüne bakılmaz bunun yawhu:)
Selmacım canım,senin ruhunun güzelliği kızına yansımış 41,5 kere Maşallah,tü tü tüü
Analı babalı sağlıkla büyüt hayatım

Maaşallah Berru'ya. Allah'ım nazarlardan korusun, sağlıkla, mutlulukla analı babalı büyüsün. Gördüğüm en güzel bebeklerden biri maaşallah.

maşallah prensese yaa
kurulmuş tabi anne elinden çıkma battişin üzerine gel keyfim gel
o bakışlara o gözlere kurban
allah nazarlardan saklasın

kizlar bu gercek bebek degildir selma kesin oyuncak bi bebegi alip kendi bebegi diye yutturuyor kaydirigubbakcemile3 ayyy inasanin baktikca bakasi geliyor yaaaaaa 41 kere massallah walla
hani o yapma bebekler varya özenle yapilmis olanlar ayni onlara benziyor
rabbim onu nazarlardan korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…