Anket Kızım beni istemiyor

Kusura bakmayın asla hakaret değil ama azcık salaklık var herhalde.vermeyin çocuğunuzu Allah Allah yaa. Şimdi anlamaz o kadar çok ama az büyüsün her şey daha kötü olur.
Defalarca kavga etdim sesimi yükseltdim oturduğum yerde gelib çocuğu elimden alıyor kp bahçede gezdiriyor oyun oynuyorlar eşim de torunlarını sevmek istiyorlar diyor

Gitmek istemiyorlar bir de ev 3 o da 2 yatak oda 1 oturma odası alt katı tamir edib orda kalacaklar diğer oğluyla birlikde düşünün ikinci bebek geliyor bebeğimin odası bile yok bir odada biz diğer odada onlar kalıyor diğer odada kızımla birlikde kalmağı isdeyecekler diye ödüm kopuyor.Maddi olarak onlar yardım ediyor diye söz hakkını kendilerinde görüyorlar minnet ediyorlar evi biz kurduk diye burada kalacaklarını söylüyorlar orada ev küçük diğer oğlu var diye
Hatayı başta yapmışsınız, maddi olarak sizi finanse eden kişilere ihtiyaç duyacağınız bir evliliği neden yaptınız oturup düşünün, verdiğiniz cevap sizi tatmin ediyorsa gül gibi geçinip gidin. Etmiyorsa o iki yavruyu da harcamışsiniz demektir yazık, daha kendinizi koruyamamissiniz bebeklerinizi nasıl korumayı düşünüyorsunuz.

Dediklerinizi yapmak için eşimin arkamda durmasl lazım tek başıma küçük çoçuğumla napa bilirim ki!! Nasıl başımln çaresine baka bilirim ki maddi imkanımız yok
E doğurup durma arkadaş. Ne kendi çocuğun hakkında bile söz sahibisin ne kendi evinde seni dikkate alan var ama ne korunma var ne kocayla araya mesafe koyma var. Açın o ağzınızu da iki kelime edin ya

Oğretmen mesleğim ama atanmam zor atanırsam bile bebeğime kim bakar yalnız başına naparım hem ailem arkamda yok hem de diğer şehirde yaşıyorlar
İyi o zaman. Çocuklarımızı eğitsin dediğimiz öğretmen cahilce durmaksızın üresin. Üredikçe daha da o herife ve eve bağımlı hale gelsin. Evlenirken cesaret ettiği şehir değişikliğine şu an cesaret edemesin. Helal valla. Canım o zaman bizden ne istiyorsun ? Üçüncüyü nasıl yaparım konusu mu bu ?

Eşimi razı edemedim.Doğal korunma yöntemi işe yaramadı.Bir de acaba problem bendemi diye düşünüp duruyorum.O kadar manipule ediyorlar ki acaba benim mi psikolojim bozuldu diye düşünüyorum
esini razı edemeyecek ne var? dogum kontrol hapi 90 tl, gunde buna ayiracak 3 tl bozuk paran da yoksa devlet baska sekilde korunmani sagliyor. igneler, spiraller

Dediklerinizi yapmak için eşimin arkamda durmasl lazım tek başıma küçük çoçuğumla napa bilirim ki!! Nasıl başımln çaresine baka bilirim ki maddi imkanımız yok
"tek basima kucuk çocuğumla ne yapabilirim ki!!" dedin ve ikinciye hamile kaldin.
artik gönül rahatligiyla çile cekip "tek basima iki kucuk çocuğumla ne yapabilirim ki!!" diyebilirsin. sanki uzaylilar kacirip koydu bebegi rahmine

Merhaba.9 aylık kızım var.Kayınpeder kaynana bizle yaşıyor oğlu için ev kurdular ama kendileri burada kalıyor önceden yaşadıkları evde kalmıyorlar(işte şehir merkezi ses falan olduğu için ve bebeğe bakmak için)kızım bütün günün onlarda bana gelmek istiyor buna sevinip gülüyorlar işte size gelmek istiyor bizi seviyor ve s gibi söylemler ağladığında gelip bebeği alıyorlar kucağımızdan daha çok benim yani eşim işde oluyor doğduğundan beri böyle odalarına götürür saatlarce oynuyorlar.Bir tek temel ihtiyaçlarını ödemek için bende oluyor günde toplasan 2-3 saat falan.Yemek vermek için almak istiyorum kayınpederim direkt bebeğe bakıyor işte gelmek istemedeğinde mutlu oluyor.Yalnız kaldığımda bebeğim bana gelmek istiyor bende durmuyor ama onlar olduğunda durmuyor sürekli onlara gidiyor hemen gelip alıyorlar.Bebeğin bokuna giyimine yemeğine her şeye karışıyorlar delirmek üzereyim bir de ikinciye hamileyim.Eşim de bir şey söylemiyor bir şey dediğimde bana nankor diyor arkamda durmuyor sürekli beni bana kötülüyor çok yoruldum bu durumdan
Oğlum 2 yaşını geçti. Hala bensiz bir ortamda huzursuz olur, beni arar. Çok sever halası teyzesi, dayısı, amcası,dedeler, neneler ama ille de anne de anne der ki normal olan budur. Sizin durumunuzda bir terslik yok mu sizce de? Derhal bir sınır çizmeli ve bebeğinizle olan bağınızı onarmalısınız. Öğretmenim demişsiniz pedagojik formasyonu olan bir meslek sahibinin bebeğinin gelişimi için daha fazla bilgisi olurdu halbuki...

Merhaba.9 aylık kızım var.Kayınpeder kaynana bizle yaşıyor oğlu için ev kurdular ama kendileri burada kalıyor önceden yaşadıkları evde kalmıyorlar(işte şehir merkezi ses falan olduğu için ve bebeğe bakmak için)kızım bütün günün onlarda bana gelmek istiyor buna sevinip gülüyorlar işte size gelmek istiyor bizi seviyor ve s gibi söylemler ağladığında gelip bebeği alıyorlar kucağımızdan daha çok benim yani eşim işde oluyor doğduğundan beri böyle odalarına götürür saatlarce oynuyorlar.Bir tek temel ihtiyaçlarını ödemek için bende oluyor günde toplasan 2-3 saat falan.Yemek vermek için almak istiyorum kayınpederim direkt bebeğe bakıyor işte gelmek istemedeğinde mutlu oluyor.Yalnız kaldığımda bebeğim bana gelmek istiyor bende durmuyor ama onlar olduğunda durmuyor sürekli onlara gidiyor hemen gelip alıyorlar.Bebeğin bokuna giyimine yemeğine her şeye karışıyorlar delirmek üzereyim bir de ikinciye hamileyim.Eşim de bir şey söylemiyor bir şey dediğimde bana nankor diyor arkamda durmuyor sürekli beni bana kötülüyor çok yoruldum bu durumdan
Kötü yorumları ciddiye alma lütfen semi çok iyç anlıyorum yaşadıklarını yaşamadım ama kendimi aenin yerine koydum gözümde canlandırdım bende yeni anneyim 8 aylık olacak oğlum. Evet bu dönemde destek o kadar önemli ki keşke günlük gelip bir kaö saat durup gitseler ben nedense kv kayınowdirine kızamıyorum kaç yaşına gelmiş insanlar ama eşinin rolü öok önemli hazır çocuğuna onlar bakarken eşini al dışarı çık kırmadan kırmadan gönlünden geçenlerş anlat Allah razı olsun annelerden ama herkes evinde kalmalı diye bunu anlamalı senşn kendi annen bile kalsa bir süre sonra sen Bike sıkılırsın kocalar işe gidiyor evde kalan biziz zagen sıkıcı bir dönem çok zor bwbek tam yürümüyor ek gıdası var aşırı yorucu koşuşturmalı üstüne hamilesin inşallah hamileliğin öok iyi geçer çocuklarını dilediğin şekilde büyütmek nasip olur ve her şeyi yoluna koyarsın

Bunların kocası spirali söker yerinden.
Bebeği kime bırakıb spiral koydurmaya gide bilirim türkiyede bile yaşamlyorum!!
O zaman burda ne işin var yaa Kendi milletimizin derdi bitti bir de senle mi uğraşalım.
azerbaycan türküyüm sana ugraşmı dedim lan gerizekalı bakmak istemiyorsan bakma yapıştı blrakmak bilmiyor s gitsene

O zaman burda ne işin var yaa Kendi milletimizin derdi bitti bir de senle mi uğraşalım.
Sanki zorla getirdim buraya bana benzer burada konular olduğu için burada yazdlm bakmak istemiyorsan kendi işinle meşgul ol zibidi insanln derdindende anlamıyorlar insanlıktan bihaber mahluklar

I Ilaydaaaftlyva aramıza hoşgeldiniz ama site kuralları gereği üslubunuza dikkat etmek zorundasınız.

Hanımlar siz de burada ne işin var gibi mesajlar yazmayınız, KK ne zamandan beridir üye olan kadınları ırkına, etnik kökenine, dinine, diline, kültürüne göre kategorize edip dışlıyor?

Bu sitede her milletten dinden kültürden kadın var, 5 düşünüp 1 yazarsanız sevinirim.

X