Lekeler, Çiller Kızgın yağ sıçradı kızlar bir bakınnnnn...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Suan 1 ay oldu ve son hali bu

Eklentiler

• A2459EFA-4130-426A-BAE0-E4FEE4DBED57.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 87
  • 080E4967-E46F-495C-8C6E-48B776F6BF1D.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 84
Bugün expigment diye bir kreme başladım , yandıktan 2 hafta sonra kullanmaya başlamıştım allerji gelişti şimdi tekrar deniyorum leke açma özelliğinden dolayı şans dileyin

1 ay olacak arkadaşlar suan su şekilde ...
Canım Madec*****,Ha**tan,Bep***hol merhemlerin üçünü karıştır hiçbir iz kalmıyor. Zaten bunlar cilt yenileyici kremler. Benim 10 sene önceden bi yanık izim var,kahveydi,kaybolmaya başladı. Doktor tavsiyesi.
Geçmiş olsun

Bugün expigment diye bir kreme başladım , yandıktan 2 hafta sonra kullanmaya başlamıştım allerji gelişti şimdi tekrar deniyorum leke açma özelliğinden dolayı şans dileyin
Canım soyan kremleri asla yanığa deneme... yenileyici ama faydadan çok zarar görersin

Teşekkürler sorun şu ki yağ yanıkları diğer yanıklardan farklı olarak leke kalma ihtimali yüksekmiş o beni üzüyor doktor söyledi iz kalır ama seni üzmez dedi

Çok geçmiş olsun . Benimde ayağıma yağlı helva sıçramıştı aynı böyleydi izi ama zamanla geçti ben hiçbir şey sürmedim

Benim 10 gun once yüzüme kızgın tağ sicradi
Gecmis olsun, kusura bakma şanslısın diyecegim, 10 gün once yüzüme ve boynuma kizgin yağ sıçradı yüzümün bir tarafı dalmaçyalı gibi oldu bende konu açmıştım sagolsun bir kac kisi bilinen şeyleri yazmış doktora git demiş, insan dumura ugruyor sanirim ben yanar yanmaz neden dr gitmedim 2 gun bekledim, once fazla birsey yok gibiydi evde silverdin vardı ilk 2 gün onu sürdüm yanan yerler senin bilegin gibi oldu karardı izaman korktum yuzumde leke kalacak saydim tam 14 yere sıçramış, sonra acile gittim çünkü haftasonuydu anestesol krem verdi, pazartesi cilt dr gittim fucudinH verdi 10 gün kullan gel yaralarin tamamen kuruyunca countratubex kullanacaksın en az 3 ay dedi, halime şükür ediyorum daha kötü olabilirdi tamamende yanabilirdi Allah beterinden korusun insallah.

Benim 10 gun once yüzüme kızgın tağ sicradi
Suan 1 ay oldu ve son hali bu
Baya rengi açılmış, birşey sorucam üstteki mor deri kabuk olup kalkmadı mı? Benim yüzümde bazı yerler kalktı altından pembe çikti bazı pembeler normal cilt rengine yaklaştı sanırım az hasar goren yerler... bazıları derin koyu pembe onlarında kurumasını bekliyorum.

Contractubex diye bir krem var ben 3-4 yıl önce 90lira almıştım kolumu aynı sizinki gibi düzleştirici ile yaktım eczacı bunu önerdi bende düzenli kullandım ve şuan iz yok hangi kolumdaki onu bile unuttum kesinlikle tavsiye ediyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun bende şükrediyorum Halime yüz daha sıkıntı tabi ama kapladığı alan büyük mü ? Benim ilk olduğunda( resim paylaştım ilk fotoyu) kabuk bağlayıp kalktı her yer soyuldu önce sonra pembe Deri çıktı O da zamanla koyulaşıyor ne yazıkki daha sonra da zamanla açılıyor ama tamamen geçer mi yoksa leke gibi kalır mı bilmiyorum ben Contractubex ve kantaron yağı kullanıyorum , expigment krem kullandım baya tahriş etti ama etkisi oldu sadece 2 günde bile , biraz zaman geçsin tekrar kullanacağım inşallah zamanla geçer ikimizinde:))

Suan 140 TL sanırım bende onu kullanıyorum ve kantaron yağı

Bir de mutlaka yüzünüzü güneşten koruyun zamanlama olarak kötü bir dönemde yandık sanırım ( güneş koruyucusuz asla çıkmayın yoksa leke kalır

Bir de mutlaka yüzünüzü güneşten koruyun zamanlama olarak kötü bir dönemde yandık sanırım ( güneş koruyucusuz asla çıkmayın yoksa leke kalır
Ben esmerim normalde hiç güneş kremi kullanmam, önerebileceginiz gunes kremi var mı? Bir ablam var çok beyaz tenli sebamed üstüne tanımam demisti siz ne dusunursunuz?

Yüzüm sol tarafı benek benek olmustu sadece yanagimda kiraz kadar ve boynumda yine o kadar pembe leke var digerleri gecti belli belirsiz fakat gunese ciktigimda o belli belirsiz yerlerin koyuladacagini düşünüyorum tekrar doktora gidicem ama ilcede tek doktor var su andada yok doktorda dışarı cikarken yüksek faktorlu gunes kremi ve controtubex kremi 3 ay kullanmami söylemişti siz madecassol ve contratubex karistirarakmi kullaniyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…