Lekeler, Çiller Kızgın yağ sıçradı kızlar bir bakınnnnn...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar merhaba 28 nisan günü bileğime iç kısmına kuzgun yağ sıçradı önce siyah bir renk aldı sonra kabuk soyuldu bembe kırmızı hal altı şimdi o kısım çevre derinden koyu leke gibi duruyor ve alanda çok küçük değil malesef ... bir doktora sordum yağ yanıklarında hafif koyu renk kalabilir kalıcı olarak dedi iz kalmasından çok çekiniyorum yapı olarak takan biriyim huyum kurusun:KK43: ilk 1 hafta madrcasol ve aloe Vera kullandım sonra kantaron yağı ve kontractubex ile devam ediyorum Resimleri paylaşacağım ilk resim ilk olduğu zaman fikri olan basına gelen varsa lütfen yazsın iyi bayramlar bu arada ...
Bepanthol 'un tüm ürünlerini kullaniyorum boğaz pastilinden ,pişik kremlerimden, iz birakmayan kremine bence çok işe yarıyor .. araştır tabii

Su duurmda ucuz bir ürün yada tezgahlarda bol.bol.10-20 liraya satılan kremlerden asla.kullanma..!
Dediğin ürünler de iyi diye biliyorum .. yine de sen bilirsin .. geçmiş olsun canim

Yüzüm sol tarafı benek benek olmustu sadece yanagimda kiraz kadar ve boynumda yine o kadar pembe leke var digerleri gecti belli belirsiz fakat gunese ciktigimda o belli belirsiz yerlerin koyuladacagini düşünüyorum tekrar doktora gidicem ama ilcede tek doktor var su andada yok😓 doktorda dışarı cikarken yüksek faktorlu gunes kremi ve controtubex kremi 3 ay kullanmami söylemişti siz madecassol ve contratubex karistirarakmi kullaniyorsunuz

H hklsn99
Balmumunu eritip içine zeytinyağı karıştırıp krem yapın. Yanık lekelerini yok ediyor.

Yüzüm sol tarafı benek benek olmustu sadece yanagimda kiraz kadar ve boynumda yine o kadar pembe leke var digerleri gecti belli belirsiz fakat gunese ciktigimda o belli belirsiz yerlerin koyuladacagini düşünüyorum tekrar doktora gidicem ama ilcede tek doktor var su andada yok😓 doktorda dışarı cikarken yüksek faktorlu gunes kremi ve controtubex kremi 3 ay kullanmami söylemişti siz madecassol ve contratubex karistirarakmi kullaniyorsunuz
Yok hayır gün içinde belirli aralıklarla kullanıyorum

Baktıkça canım sıkılıyor benimde ama ne çare:KK43:( inşallah geçer

Yaaa bir daha yüklemeyi denesen.. çok geçmiş olsun 🙏 peki hiç bir şey kullandınız mı yanık içim o sürede
Ewt afedersiniz domuz yagi yanıklarda cok etkili
Ama heryerde bulunmuyor bende yurt dışında n bir tanıdığımız a getirttim
Ondan sürdüm ama iz yinede belli ama bata hafifledi
Telden nasil yükleniyor yapamadım bidaha uğraşayım

X