Lekeler, Çiller Kızgın yağ sıçradı kızlar bir bakınnnnn...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

hklsn99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
60
18
29
Arkadaşlar merhaba 28 nisan günü bileğime iç kısmına kuzgun yağ sıçradı önce siyah bir renk aldı sonra kabuk soyuldu bembe kırmızı hal altı şimdi o kısım çevre derinden koyu leke gibi duruyor ve alanda çok küçük değil malesef ... bir doktora sordum yağ yanıklarında hafif koyu renk kalabilir kalıcı olarak dedi iz kalmasından çok çekiniyorum yapı olarak takan biriyim huyum kurusun ilk 1 hafta madrcasol ve aloe Vera kullandım sonra kantaron yağı ve kontractubex ile devam ediyorum Resimleri paylaşacağım ilk resim ilk olduğu zaman fikri olan basına gelen varsa lütfen yazsın iyi bayramlar bu arada ...

Eklentiler

• 6FB6DEED-0563-4FBB-80E8-95A9E69E9C04.jpeg
    70,4 KB · Görüntüleme: 315
  • 01333FEA-6F5B-4BF9-A668-9DAC01BC73B2.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 411
1 ay olacak arkadaşlar suan su şekilde ...

Eklentiler

• 657EE1D3-5089-4636-B8A5-EBE69BB3DF40.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 365
  • 28C6FEA6-E1F9-4933-9F29-9EF7196B183B.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 322
Cok gecmis olsun madaleb krem var , wlab in beyazlatıcı krem var onuda kullanabilirsin, onarıcı kremler bunlar

Geçer ama üzerinden en az 6 ay 1 sene arasında zaman geçmesi gerekiyor. Yavaş yavaş belirsizleşir yağdan olan yanık lekesi. Bi keresinde yaz günü biber kızartırken biberlere kesik atmayı unutmuşum yağ ile buluşunca bi patladı yağların hepsi yağmur gibi yağdı kollarıma nokta nokta yakmıştı sonra kremler merhemler derken zamanla geçti. Zaman gerekiyor geçmesi için. Benim anlattığım bu olay 5-6 sene önceydi.

Bir doktorla konuştum o da yap yanıklarında kalıcı lekeler kalabiliyor dedi ben o an iptal:))

Merak edenler konuya ilgi duyanlar için zaman zaman foto paylaşacağım sizler de tecrübelerinizi paylaşırsanız benimle çok sevinirim

Bi abla vardı tanıdığım düdüklü tencerede nohut yemeği Patlamıştı kolları yanmıştı derdi ki doktor dalinle yavaş yavaş yıkamamı önerdi bide yanık merhemi sürdüm derdi ve çabuk atlattı. öyle iz kalmıyor korkma elbet geçer çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun duşta ölü deri yavaş yavaş atılıyor ama en son durum ne olur ya da ne kadar zaman gerekir bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…