Kızçem artık emekliyor....

u2rem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
2.749
1
Kızlar Zeynep Duru 1 aydır koltuk kenarlarında yürüyor tam yürüyecek derken 2 gündür emekelemeye basladı daha önce denemiyordu bile:) çok güzel bir duygu ama çok tatlu oluyo...:emir_bebek:

oyyy maaşallah zeynep duruya.oo bizimki nerde daha popoyu yeni yeni kaldırıyor hanımefendi anca yuvarlanıyor tombalak:emir_bebek:

Afferin zeynep duru ya :emir_bebek:
Ama anasının çekeceği var artık. Nerde açık kapı bulsa hemen oraya dalıyorlar
Benim kızımda 8,5 aylık ben nereye o da arkamdam oraya :ecrin_bebek:
Nerde zarar var o orda
Yandın canım sen dolap kapaklarını iple bağlamaya başla artık istersen kaydirigubbakcemile3
Şaka bir yana ama çok tatlı oluyorlar pıtır pıtır heryerde. Rabbim yürüdüğü koçtuğu günleride tez zamanda göstersin

ayy maaş. ona benim kızımda ger geri gidiyo
koltuk kenarlarından tutunmaya çalışıyo ama şimdilik tık yok
tam cesaret edemiyoo...artık emeklerken biz nerde onlar orda:ecrin_bebek:

sağolun kızlar darısı başınıza Zeynep Duru aslında yürümeye daha çok hevesli 1 aydır koltuk kenarlarında gayet de hızlandı maşallah ama biraz ters işte emeklemeye yeni başladı:)

popoyu sallaya sallaya gitmiyolarmı bayılıyorum o hallere.ama artık boş bırakmaya gelmiyorlar çook dikkatli olmak lazım.

pek heveslendim bak şimdi kim bilir ne tatlıdır emeklemesi yaa.. merve de geri vites iyi gidiyo .. şu dişi de çıkarsa.. zeynep diş çıkartmış mıydı ?

Cnm 1 ay Önce Çıktı dıŞlerı sızınkıler de yakında gelır merak etmeyın:)

pek heveslendim bak şimdi kim bilir ne tatlıdır emeklemesi yaa.. merve de geri vites iyi gidiyo .. şu dişi de çıkarsa.. zeynep diş çıkartmış mıydı ?

geri geri gidiyorsa yakında emekler bizimkide önce öyle oldu bi kaç güne kalmaz düz gider.

..................................................................

Son düzenleme:
maşallah canım bebişine şimdi daha dikkatli omak lazım.
Benimki de 23 temmuz doğumlu, tam 8 ay 2 günlüktü emekledi, 2 aydır popoyu kaldırıp sallıyordu ama ellerini kaldırmayı düşünemediği için olmuyordu sonunda keşfetti tutabilene aşkolsun, ilk hedef altlardaki çekmeceler. 1 haftadır da heryere tutunup ayağa kalkıyor ve koltuk kenarlarında sıralıyor. Çok tehlikeli, her uyandığımda ayakta buluyorum hanımı. Gece de uyanıp ayağa kalkıyor, karyolasının kenarını tutup bağırıyor, bu çocuğu bi daha uykuya döndür döndürebilirsen :)
Çok güzel bir duygu darısı tüm bebişlere.
Bu arada dişimiz yok halaa.

bıraz geçç oldu ama maşalahhh zeynebimeee ...yakında yürür o fındık kurduuu

artık nehirde tutunup kalkmaya başladı azar azar da sıralıyor ama daha ellerini bırakınca düşeceğini öğrenemedi.bırakıyor ellerini küüt diye düşüyor sonra.mecburen her an peşinde geziyorum.

masallah alewvcim bizimkide emekiliyor 8.5 aylık emekledi sıpam çok şeke roluolar walla tutunup kalkıyoruz bzide bi emekledi hemen kalktı ayağa 1 aya kalmaz yuru gibi gelio bana egedee....masallah yavrularımza

duruda tam 9 aylıkken emekledi.biraz geç oldu ama güç olmadı çok şükür.daha tutunup kalkamıyoruz ama sadece yerdeyken elimizi koltuğa koyup kalkma çabaları gösteriyoruz :)

egede sıralıoo tutunup kalkıo kendii bidee bırakıverio ellerini sanki yüruyebiliomuş gibi çokk cesurrr heryeri dolaşıo sıpamm tutabilene ask olsunnn

egede sıralıoo tutunup kalkıo kendii bidee bırakıverio ellerini sanki yüruyebiliomuş gibi çokk cesurrr heryeri dolaşıo sıpamm tutabilene ask olsunnn

maaş. ege beyimize .. cnm merve miraç da sıralıyo ama hala geri vites emekliyo :) koltuktan tutuyo ama az destek vermeden tam doğrulamıyo şimdilik ..

X