Kız kardeşimle aram bozuldu, yardım!

Nedense hep böylelerinin kıymeti bilinir di mi

Yok ya öyle diyemem benim için de öyle düşündüler ama ben kendim çıkıp iş aramıştım.

Kötü niyetli algılanmışım ama ben de evliliğin o pembe büyüsü ortadan kalkınca herkesin herşeyi söyleyebileceğini düşünüyorum.

Annemi salak yerine koyup sen bişeyden anlamıyorsun , onu bunu çağırarak büyütüyorsun demesine mi destek olayım ?

Yahu nişan için çalışmak daha da saçma insan ben nişan yapıcam illa diye gireyim de çalışayım olmaz ki ha belki ev eşyasına yardım edeyim diye çalışır o ayrı insanlar maddi durumuna göre bence nisandi dugundu yapmalı kimisi kendisi için yapıyor kimisi takılanları geri almak için ama bu devirdede zor artık altın çok pahalı millet para takıyor artık

Annemi salak yerine koyup sen bişeyden anlamıyorsun , onu bunu çağırarak büyütüyorsun demesine mi destek olayım ?
Hayır anneniz agzınon payonı versin. Ha vermiyorsa bu anne kız arasındadır. Siz çok dahil olmuşsunuz. Sürekli fikir beyan etmişsiniz şöylr yap böyle yap. Koca ağızlı demeye getirmişsiniz seni kovar ana evine gelirsin falan çok çok çirkin laflar. Ben olsam sizinle görüşmezdim. Siz ablasınız anne baba değil. Bir de üslubunuz kırıcı. Kardeşinizin de kötü sizinki daha beter

Ay bu evlenme ve nişan arefesindeki kızların tripleri ve onlara hak veren bazı üyeler

Biz de evlendik kimseye trip atmadık..ne stresi varmış hanımın ana babası çalışıp kazanıyor kendi harcıyor. Bıraksa da ana babası mı stres yapsa acaba.

Nişanlısınin akrabalarına laf yok ama annesi bi şey isteyince kavga kıyamet stres trip... nisanlisina ses edemiyor tabi sıkıyor biraz...

Sırf bu yeni gelin edalarından aşırı nefret ettiğim için sildiğim arkadaşlarım var hiç pişman değilim.

Bu koca meraklısı tipleri nerde görsem tanırım. Allah benden uzak buyursun hepsini.

Sen de her şeye karışma konu sahibi annen rahatsızsa kendisi belirtsin.

Tam olarak nerede seni kovar ana evine gelirsin demişim ben sadece herseyi karşıya yıkma zamanı gelir yüzüne çarparlar dedim ki hala aynı fikirdeyim, nişanlısının herseyine tamam deyip anneme sen karışma onu çağırma bunu çağırma demesi de nerden bakarsanız bakın anormal yani, zaten annem agzının payını veremediği için ben sinirlenip laf söyledim annem susar oturur ağlar bişey de demez çünkü biliyorum, şayet karışmama konusunda size katılıyorum haklısınız ama dediğim gibi yine anneme bi saygısızlığını görürsem yine susmam.

Diyemez iste oturur ağlar, bundan sonra karışmamam gerektiği söylenen yorumlara zaten katılıyorum.

Sen de elini taşın altına koy tarzı bi cümle hiç kurmadım yanlış anlamasın diye, kötü olma konusunda oldum zaten olacağım kadar ama yaptığımı başına kakmak ya da art niyet vs aklımın ucundan bile geçmedi.

Nişan kardeşinin ya, (BENCE!) kendi nişanında kimi görmek istediği, o mutluluğu kimlerle paylaşmak istediği sadece onu ilgilendiriyor.
Niye nişanlısının yakınlarıyla birlikte paylaşmak istiyorda annesinin yakınlarıyla istemiyor acaba adam çünkü gelecekler diye söylediğinde ona olmaz diyemiyor

Ben seni suçlu buldum. O nişanlanacak ve stresli. Sen de yardımcı olacaksan ol olmayacaksan da karışma bence. Belki ömründeki ilk ve son nişanı olacak ne diye darlıyorsun kızı?
Herkes ömründe bir kez nişanlanıyor herkesin o dönemde saçma sapan triplere girmeye hakkı var o zaman, ayrıca darladığım yok ben annemin suçlandığı noktada kavga ettim ille de böyle yapcan yok şöyle yapcan gibisinden hiç bir zaman konuşmadım.

Bak benimde bir oğlum var nişanlansa ve nişanı oğlum yapsa ben de destek olurum. Madem adam yapacakmış neden karıştın?
Başına kalktığını farz edelim. Eehhh sen istedin yaptın getirmeseydin onca misafiri derdi olur biterdi. Anneyi borca sokan sen olmuşsun bana göre. Evet bir kere nişanlanıyor belki de idare edilebilirdi. Annen isterse cevap verir. Ayrıca belki annenin çağırmak istediği kişileri o nişanında görmek istemiyor bu da başka boyut. Ha kardeşsiniz bugğn dövüşüp yarın barışırsınız. O nedenle gidip destek olmalısın. Elin kuvvetin ne yeterse ona göre birşeyler yaparsın.

Çok haklısınız. Prenses hanım istedikleri olsun istiyorsa herkes gibi çalışsın bir zahmet.
Ama bir şey diyeyim mi bu hikayede siz suçlu çıkarsınız. Anneniz sağ olsun kızım beni savundu demeyecek, siz de fedakarlığınızla kalacaksınız.

Anneniz babaniz kardesiniz dururken nisanın nerde yapilacagina kimin karşılayacağına neden bu kadar karistiniz? Sürekli kardesinizi.didikleyip.didikleyip sinirlenince de içimden gelmiyor demeyin.

Şu saatten sonra karismayin bence. Danışirlarsa fikrinizi söylersiniz. Gün gelir senin yüzünden böyle oldu der kenara çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…