Kız isim önerileri🌸

İsim konusu insanların yaşayış biçimine göre değişiyor bence, kimisi Türkçe isim istiyor, kimisi Kuran’da geçen kelimeler olsun istiyor. Bu sebeple çok geniş bir skala ama aklınızdaki isimlerden en güzeli bence Derin

İran azerisi bi hocamız vardı adı saye’ydi. söylenişi çok hoş. ama anlamı gölge 🥲 anlamı olmasa kızıma koyardım… ama zaten oğlum olacak. o yüzden boşuna konustum iki saat 🙄

İran azerisi bi hocamız vardı adı saye’ydi. söylenişi çok hoş. ama anlamı gölge 🥲 anlamı olmasa kızıma koyardım… ama zaten oğlum olacak. o yüzden boşuna konustum iki saat 🙄
İranda yaşasaydın güzel bir isim olabilirdi ama Türkiye de Sare ismini R harfini söyleyemiyormuşsun da saye olmuş gibi kötü bir isim.
İyi ki erkekmiş bebeğin:)

Ahsen ismi arapca En güzel anlamında kullanılan güzel bir isim bence,Asel de arapça bal anlamındadir.Derin ismini sevemiyorum ama bence çocuk karakterinde çok büyük etkisi olduğunu düşünüyorum ona göre güzel bir isim koyabilirsiniz naçizane tavsiyem olarak ise Ahsen guzel

Kuzenim düğün davetiyesi bastırmış, biraz önce attı bana ve kayınvalidesinin adının Belgin olduğunu gördüm. Çok hoşuma gitti, çok zamansız ve modası geçmeyen bir isim olduğunu düşünüyorum.

hayırlı olsun öncelikle
Yazdıgınız 3 isim de güzel ve anlamlı bende size 2 öneri daha verip kafanızı karıştırayım😂
Azra ve Asya❤️

X