Bebek isimleri

Hala anlamını arıyorum ben ya, isim olarak bakmayı bıraktım direkt kelime anlamı olarak da yok ne bileyim bi kalem kağıt gibi bi nesne bile değil galiba. Hüsniye koyacaklarmış nüfus memurunun kurbanı olmuşlar herhalde
Başka bir ismin yöresel versiyonu muhtemelen.

Konu sahibi bu isimle uyumlu olacak herhangi bir isim yok bence. Zaten bu kullanılmasın diye koyacaksanız ikinci ismi, çok da uyum aramanıza gerek yok. İçinize sinen, beğendiğiniz bir ismi koyun.

Hala anlamını arıyorum ben ya, isim olarak bakmayı bıraktım direkt kelime anlamı olarak da yok ne bileyim bi kalem kağıt gibi bi nesne bile değil galiba. Hüsniye koyacaklarmış nüfus memurunun kurbanı olmuşlar herhalde
Instagram’da Üsbiye diye birileri var şimdi baktım. 🙄

Başka bir ismin yöresel versiyonu muhtemelen.

Konu sahibi bu isimle uyumlu olacak herhangi bir isim yok bence. Zaten bu kullanılmasın diye koyacaksanız ikinci ismi, çok da uyum aramanıza gerek yok. İçinize sinen, beğendiğiniz bir ismi koyun.
İkinci isim koyacaksa da Buğlem, Asel, Eslina falan olsun. İyice arşa çıksın ismin güzelliği. Üsbiye Buğlem. 🥲

Üsbiyenin anlamı ne ola ki acaba 🤣 Ona göre yanına ek isim önerelim baktım Google amcada bişey çıkmadı

Kayınvalidemin adı Gülkız annemin adı Gülay kocam bey şakayla karışık kızımıza Gül adını mı koysak iki tarafa da uyuyo dedi. Sana burdan bir koyarım kendini gül bahçesinde bulursun deyince daha da lafını etmedi hahxhshxhs
Kayınvalidemin adı Gülistan 😂

Eklentiler

• IMG_5726.jpeg
    IMG_5726.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 4
X