Doğuma Hazırlık kız bebek isim yardımı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kızıma isim.

• Ankete Katılan
    39

gulingurkan

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2017
79
19
arkadaşlar kızlar kardeşler 28 hazirana geliyor kızım tabi daha erken çıkıp gelmezse....hala isim bulamadım....rüyamda ilay ismini yazdım çok net hatırlamıyorum.pek takılmadım sonra tekrar bi rüya gördüm bu sefer tatlı bi kız çocuğu gördüm benim kızımmış ismi okyanus...2 isimde hiç aklıma gelmeyen isimler....tamda Melis ismine kızımla eşimi ikna etmiştim.onlar Umay istiyorlardı çünkü...büyük kızımın ismide İris....ya bu rüya olayı ne kadar geçerlidir ki....doğmasını mı beklesem ne yapsam bilemedim
rüyada ki ismi koysam hangisini seçeceğim en güzeli ben oylama açayım sizde fikirlerinizi paylaşın :) şimdiden teşekkür ederim :) varsa başka önerisi olan onuda yazabilir.

Umay bence de.. Benim de seceneklerimde bu isim var, anlamı da söyleniși de güzel, bir de herkeste yok :)

kizlar esim ve kizim dun Lena diye tutturdular benimde hosuma gitti fakat hic sicak hissetmiyorum....ay 10 gun kaldi hala biseye karar veremedim

Lena greek anlami ışık fakat baba tarafim ris kokenli oldugu icin Rusyada bulunan Lena irmagini dusundu bizim cekirdek aile cokta guzeldir ama ben hala Melis diyorum bakalim ne olacak haftaya bi gorim kizimida.... Lina sanirim arapca idi....

Lena greek anlami ışık fakat baba tarafim ris kokenli oldugu icin Rusyada bulunan Lena irmagini dusundu bizim cekirdek aile cokta guzeldir ama ben hala Melis diyorum bakalim ne olacak haftaya bi gorim kizimida.... Lina sanirim arapca idi....

Madem öyle Neva ismine ne dersin?
Rusya'da Neva nehri de var.

Neva'nın Farsça ve Türkçede de anlamları var. Sanırım Türk sanat musikisinde bir makam adıydı.

Ismin Gülin ise (ki beğendiğim bir isimdir) o da Farsça kökenli yalnız.

Neva çeşitli dillerde anlamı olan bir isim

Ona bakarsan Lena da Arapçada 'lehimize' demek. Ama o ismi de düşünüyorsun.
yok orjinali gulin deil bilemedimde melis olsun istiyorum ben bakalim nasil ikna olacak bizimkiler...lena hosuma gitti ama sanki agir gibi melis cok sevimli...bakalim :)

ya buyuk kizima annem koydu isim onda hic bu kadar zorlanmadim hemen kabul etmistim....yas ilerledikce daha mi secici oluyo insan acaba bilemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…