Kız başıma evin erkeği olmaktan yoruldum:(

Valla 4 sene tek başıma yaşadım. Defalarca kez taşındım, defalarca kez tamir ve tadil işim oldu. Hiç birinde de başımda erkek yok diye düşünmedim. Bi kere düşünce biçiminiz çok yanlış. Bence bu kafadan çıkın. Öyle böyle zorluklar yaşayarak bu yaşınıza kadar gelmişsiniz, illaki güçlendirmiştir yaşadıklarınız sizi. Kendinizi bu kadar aciz görmeyin hiç.
Kombi konusunda da gidin gerekirse emlakçıya çok değil ama hafif çirkefleşin, sakın duygu sömürüsü yapmayın. Zaten size emlakçı yönlendirdiyse mecbur kalacak siz gidince ustayı arayacak. O ustada onun her zaman çalıştığı ustasıdır. Ulaşamama gibi bir sıkıntısı olmaz. Arayıp da ustayla laf dalaşına girerseniz verdiğiniz para çöpe gittiğiyle kalır, muhtemelen adam sizi engeller kalır işiniz öylece.

Başımızda erkek olmayınca emlakçıdan tanıdık bir servis göndermesini rica ettim.

Emin misiniz demediğinize?

yahu konusunun başlığı bile "kız başıma evin erkeği" boşveer söylenecek her şey söylendi zaten kendi bilir.
Sizi zaten her yorumda görüyorum ben yorumunuzu beğenmişim hala uzatıyorsunuz ne dememi bekliyorsunuz anlamadım.Ben burda Türk insanının bakış açısına sitem ettim aksi bir şey söylemedim yani.Üslübu düzgün olan her insanım eleştirisini aldık herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil hoş

Bence bir daha peşin para vermeyin .Sert durun , belli ki adam ciddiye almıyor.Bir de mümkün değil bu adamı çağırmayın , kim önerirse önersin .Yaptığı dolandırıcılığı da herkese anlatın ,onlar da çağırmaz böylece.Ne demek istediğinizi de anladım , hem gençsiniz hem de kadın .Bence de o yüzden sizi ciddiye almıyor olabilir ,ülkedeki zihniyet belli sonuçta.

Başlıktan yazan neyse cımbızla laf çekip burda polemik yaratıyorsunuz bu tarz şeylere cevap vermiycem iyi günler

Yahu söylediğiniz cümleyi yok ben söylemedim nerden çıkarttınız diyorsunuz. Hata yaptım diyeceğinize hala üste çıkma peşindesiniz. Eleştiri kaldıramıyorsanız neden konu açarsınız anlamıyorum ki.

bir dahakine size sorarım ya, benim demek istediğimi anlayan anlamıŞ onlar bana yeter

adam ordayken neden deneyip bakmadınız parasını verdiniz?
Denedik çalıştı adam devam ederse yarın arayın fanı değiştircem dedi bugün meşgule attı bilmiyorum belki işi çıkmıştır sabah arıycam kombide böyle kalsın her türlü kullanılıyor

Yahu ne hatası anlamadım kombide acele ettim benim salaklığım yazmışım nasıl düşündüğüm beni ilgilendirir yukarda 366336 açıklama yapmışım

adamla bence muhatap olmayın daha fazla gelip başka parca takıp 200 daha istiyecek simdilik idare edin paranız olunca servis çağırın gelecek adam tel bakar sinir oluyorum böyle insanlara

adamla bence muhatap olmayın daha fazla gelip başka parca takıp 200 daha istiyecek simdilik idare edin paranız olunca servis çağırın gelecek adam tel bakar sinir oluyorum böyle insanlara
Evet bende yarın arayıp onu beklediğimizi ama onun neden telefonu kapattığını sorup gelmenize gerek yok zaten taktığınız parçada bir işe yaramadı diyip kapatıcam

Yahu ne hatası anlamadım kombide acele ettim benim salaklığım yazmışım nasıl düşündüğüm beni ilgilendirir yukarda 366336 açıklama yapmışım

Söylediğiniz lafı söylemedim demişsiniz ya ondan bahsediyorum. Aleni ortada siz ordan bile nasıl üste çıkarım acaba diye konuyu alıp nerden nereye getiriyorsunuz. Konu düşünme şeklinize nasıl geldi? Her açıklamanızı okuma zorunluluğum yok. Varsa eklenecek bir şey konunuzu güncellersiniz.

Bir insanın düşünce tarzını değiştirmek için illaki sıkıntısını küçümsemek mi gerekiyor?
Evet 21 yaşımdayken ben de yalnız yaşıyordum her işimi de hallediyordum ama bu yaşananların kolay olduğunu göstermiyor.
Bebekliğinden beri sıkıntı içinde yaşamış gencecik bir kız var karşınızda.
Evlenmeyi düşünüyorum dese sen daha çocuksun diyeceğiniz insana şimdi 21 yaş küçük değil vs vs. Dertlenmiş yazmış ki benim içim sızladı gerçekten üzüldüm. Bu kadar üstüne gitmenin bir anlamı yok .

Ev kendimizin neden evden ayrılıyım ki evde annem var benim için düzenini bozup geldi sorumluluk almak zorundayım bu yüzden

Ya inanın ben cinseyetçi yaklaşmadım sadece Türkiyede bu gözle bakılıyor ona sitem ettiğim için öyle bir başlık açtım,ve bunu defalarca açıkldım. Bu seferde yumuşak yüzlüsünüzdür dediler .Cımbızla çekiyorlar gerçekten.Cinsiyetçi olsam evet öyleyim derdim burda herkes anonim anlamadım bende Yargılıyorlar ama ne yaşadığımı bilmiyorlar,tek bir olay üstünden hemde..

Öyle bir zorunluluğum yok isteyen okur isteyende ön yargısını koysun ortaya umrumda değil.Anlayan gayette anlamış.Benim derdim burda sorunumu paylaşmak saçma sapan polemiğe girmek değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…