Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

kitabın okunmuş oldugunu bilmiyoduk biz yani kendi adıma konuşim ben bilmiyodum
sadece ayraç içinse büyütülcek bişey yok diye düşünmüştüm aslında not da düşünülmemiş olabilir
paketi ben lolişde görmeseydim aklıma gelmeyebilirdi ama pkunmuş kitap gönderilse bende aynı tepki veriridim...
çok beğenilen bi kitapsa yenisi alınıp hediye edilmeliydi...

Kitap okundu fakat yes yeni lütfen kapatın su konuyu

Okunmus yes yeni kitap yollamış olmam ve promosyon ayraç yollamıs olmam melinda hariç kimseeyi ilgilendirmiyor

kitabın okunmuş olduğunu anladım ilk gördüğümde ama onu da söylemiyim artık dedim hem de teyit etmek istedim, o nedenle sordum kendisine ilk sayfada neden adın soyadın yazıyor diye..
özel mesajında bana seviyesiz saygısız tarzı bi sürü şey sıralayınca kitabın okunmuş olduğunu da belirtmek istedim burada
ayraç konusunda da yırtık ve buruşuk olması, promosyon olmasından daha üzücü.. o nedenle bu kadar taktım ayraç ayraç diye.. özensizlikten kastım buydu
en üzücüsü tüm bunlara rağmen hala özendim denilmesi ve dünyevi şeylerle bu kadar önem vermiş olmakla suçlanmam

Ben burda sadece ve sadece melindadan özür diliyorum..haklıydı fakat ben onu yanlış anlamışım sorun olmıcanı sanmıstım..Bana söylediklerinizide allaha havale ediyorum loliss benim çıktığım arkadasta hediyesini alır almaz resmini ceker sayfaya atar arkadasıma tesekkür eder ve bir daha buraya uğramam...Bu sözlerinizi hak etmedim...şunuda unitmayın sevgili avukatlar 'Parayla insan olunmuyor'...
Benim buraya girmem icin bir meden kalmadı artık.

sorunun hala para olduğunu mu düşünüyosun????

kimseyi kırmak istemem ama biz kuralları başta koyduk
kitap için fiyat bile belirledik,neler gönderilecek düşünerek yazdık
bu bir çekiliş arkadaşlar, eksik,yırtık,eski ne gönderildiyse hepimizi ilgilendirir
hadi isteyen istediğine kitabını göndersin demedik
kusura bakmayın, durumunuz müsait değilse katılmasaydınız
ayrıca renkli bi kağıt alıp katlayıp yapıştırarak bile güzel el emeği bir ayraç yapılabilirdi

Benim patlama noktam loliss in bir mesajıydı. Konu kapanmışken laf sokmuştu ve daha fazla utandırmanın manasız olduğunu düşündüm. Fakat Kimi savunduğuna da dikkat etmek lazım onu da anladım. Lakin ben Feraceli nin hatasını kabul ediyorum sadece uzatılmasından rahatsız oldum.

Geçen çekilişte de ben kitap göndermiştim son ana kalmıştı ama O kadar çok istediğim ve alıp okuyamadığım kitabı alıp göndermiştim. Ama dalgınlıkla ayracı unuttum. Sonra o kişi bunu sorun etmişti. Kitapları beğenmediğini söylemişti. Nasıl kırılıp utandığımı ben biliyorum.Oysa ayracı unutmuştum ama o kitapları ben çok beğenmiştim. Önemliydi benim için. Feraceli ile de empati kurdum bu nedenle. Ama şu an onu haksız buluyorum hatalı buluyorum, yine de yüzüne insanların ulu orta bir şeyleri vurmak hoşuma gitmiyor.

Evet kitap fiyatı belirlendiği halde yapmak çok ayıp olmuş. Karşındakini enayi yerine kpymak oluyor biraz. Ben sadece ayraç not paket sanmıştım.

Evet kitap fiyatı belirlendiği halde yapmak çok ayıp olmuş. Karşındakini enayi yerine kpymak oluyor biraz. Ben sadece ayraç not paket sanmıştım.
Bende öyle sanmıştım. Keza ayraç alamamıştır dalmıştır unutmuştur dedim.

Not için benim de notum gitmeyebilir d&r a not ilettim ama eklemeyebilir, fatura adresini farklı verdim ama faturam da gidebilir. Vaktim yok ama bu çekilişe de katılmayı çok istedim. Umarım aldıklarımı alan kişi beğenir. Başka da bir dileğim yok.

yaa neler olmuş burda yarımda olsa okudum çok üzücü böyle bir durum olamsı bende uzatılmamasını tercih ederim cünkü arkadaşların ruh halini tahmin edebiliyorum bizde üstlerine gitmesek şimdi çok iyi olur hem topik sahibi lolisste hepimizde daha fazla üzülmeyelim olan olmuş söylenecekler söylenmiş bundan sonrası kalp kırmaktan öteye gitmez değil mi

özel bir şeyler eklenmesi gerektiğini yazmamı laf sokmak olarak algılamışsın sanırım
ama yok laf sokmadım direkt olarak söyledim, ben o kadar özenmişken yırtık ayraç gelse _meLinDa_ nın yaptığının aynısını yapardım

hayır şu mesajından bahesiyorum.

yanına başka ''özel '' bi ayraç da koymuşsundur nasılsa o yüzden sorun olmaz
ulaşır inşallah canım olmadı ben aracı olur no alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…