Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Özensiz olan ne ?

inanılır gibi değil.. eleştiride bulundum diye suçlu duruma düşürdünüz beni..
kitap konusunda en ufak bir şey demedim, kaldı ki maddi yönden pahalı şeyler istiyorum asla demedim
sadece poşete sarılıp gönderilmesini, yırtık bir promosyon ayraç gönderilmesini eleştirdim
ayracı basit görmüşsünüz, haklısınızdır belki.. zaten ben de kalkıp pahalı bir ayraç almadım
zorunlu bir hediye olduğu için gittim hoşuma giden bir ayracı satın aldım
şart derken basit bir hediye paketi alabilmek yahut gidip bir ayraç alabilmek ne kadar zor olabilir
kaldı ki böyle bi durum varsa da izah edilmesini tercih ederdim..
ben özen gösterdiysem karşımdan da özen bekledim ve sadece bunu dile getirmek istedim
herkesi tanıyorum ve dürüstçe üzüldüğüm konuyu dile getirdim ve hoşgörüsüz oldum
başka da birşey demek istemiyorum herkese iyi akşamlar

Haklı olabilirsiniz. Ama bu kadar üstelemek doğru değil. Hatta ortada konuşulması da hoş değil. Karşınızdaki insan incinebilir alınabilir, belki dikkat etmedi. Etmesi gerekirdi fakat edemedi. Kırmaya değer mi? Bire bir kişi söylesin keşke böyle olsaydı diye. Ama ulu orta konuşmayı ben hoş bulmuyorum. İnsan kırmayı da sevmiyorum.

haklısınız. alan arkadaş kırılmamış mıdır peki?

İçine bir mektup bile yazılmamış. İyi okumalar diye güzel bir dilekte bulunulmamış.. Özensizlik derken kasıt bu..

Konuyu lütfen kapatalım gerçekten kırıcı olmayalım arkadaşıma hak veriyorum ama bu üslübu beni incitti...Artık kırıcı oluyoruz lütfen.ben 'Kendimce' özendim heycanlandım,emek verdim,gittim,saatlerimi harcadım,elimde olanları "Hediye" ettim böyle birseyi hiç beklemiyordum cidden hoş olmadı.Ben söylenleri unutuyorum..Lütfen sizde aramızda geçen bu tartışmayı unutun..

Son düzenleme:
beni suçlayan arkadaşlara ufak bir not.. kitap da yeni değildi ayrıca, kendisinde bulunan bir kitaptı
bunu da burda dile getirdim, kusura bakmayın
kitabın ilk sayfasında adın soyadın neden yazılı diye özel mesaj atmıştım ve sadece bunu yazdım özel mesajımda
feraceli de seviyeni düşürme, saygısız, sana tahammül edemicem tarzı şeyler yazmış bana özelden
çok güzel oldu herşey.. teşekkür ederim..

burdan ayrılıyorum, iyi çekilişler
kurbanım ispanakliborek bugün eline geçmedi sanırım hediyeler
haftasonu çalışmıyorum demiştin, ptesi elinde olacak sanırım

Dahil olmak istemedim, kişilerin arasında çözmesi gerektiğini düşündüğüm için ama görüyorum ki _meLinDa_ ya haksızlık ediliyor. Uzun zamandır kk dayım ve o kadar zamandır tanıyorum melindayı. Kesinlikle kırıcı bir şey dediğini düşünmüyorum. Sadece rahatsızlığını dile getirmiş ki çok haklı buluyorum ben olsam ben de promosyon ayraca, bi 'güle güle oku' notu bulunmamasına üzülürdüm.

Ayrıca ilgili arkadaşın promosyon ayraç olduğuna şaşırması da ayrı bir gariplik. Sanki seçerek almış da promosyon çıkmış gibi.

Ayrıca arkadaşlar bazı kısıtlı imkanlarımızı buradan dile getirebiliriz. Ben hiç güxel kalem bulamadım, basit bir kalem koymak yerine kalem koyamadığımı, alternatif ama yine temamızla ilgili hediye koyduğumu dile getirdim. Bu konuda da kurbanımın anlayışını diledim. Bunları önceden belirtirsek kimsenin burda tepki vereceğini de sanmıyorum.

Evet ben de hediye paketi ve şu kahveler yüzünden mahçup hissediyorum. Kısıtlı imkan okunmuş kitabın yollanacağı bence de belirtilmeliydi. Hatta yollasam olur mu diye sorulmalıydı. OlmUyorsa katılmazdı. çok normal bir şey gibi davranması beni de şaşırttı. Hele ki promosyon olduğunu bilmiyordum dedi.

Ama bana gelse ben de bozulur yine de burda açıkça yazmazdım sanırım.

Melindanın hediyesini bana aldığını birden söylemesi de beni kırdı. Neden bana böyle bişey yaptı şimdi anlamadım.

Özelden yazmış aslında melinda ama sanırım oradan halledemediler. İnsan yazılmasa da anlıyor zaten, ben ilk ordan okudum burayı okumamıştım ama ben bike resimlerdeki özensizliği gördüm maalesef.

Extra koyulan şeyler onlar, temel gediyemiz değil ki. Onları her insan düşünemeyebilir endişelenme hiç.

Diğer konuda haklısın günah keçisi gibi sen arada kaynadın. Sanırım bir anlık fevri bir hareketle söyleyiverdi.

Çok normal birsey gibi davranmak?? Heleki promosyon olduğunu bilmiyorum bilmiyorum dedi????

özel mesaj yollayıp neden fevri davrandığımı da anlatmıştım sana halbuki.. özür de dilemiştim
bu topiği takipten çıkardım ve girmeyecektim o nedenle haftasonu hala kargon ulaşmazsa merakta kalırsın diye yazdım
ama haklısın yanlış birşey yaptım, fevrice davrandım
tekrar özür diliyorum

Kesin artık su sacmalıgı seviyenizi bu kadar düsürmeyin

Mesajını geç okudum. Tamamdır bana kızdın da öyle davrandın sandım. Hala ne öıkıcak diye merakla bekliyorum ben sorun yok :)

Okunmuş kitap yollayabilir miyim diye sormalıydın. Ayracın promosyon oldupunu bilmiyorum dedin ya.
Hata yaptım tama ben bunu kabul ediyorum ama bu kadar cirkinlesmeye ne gerek vardı melinda bana özelden yazssaydı aramızda cözer hatta ben ona gider tekrardan yollardım ama sizleri araya latması cok sacma oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…