Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

güzel bir amaç için toplandık aynı şekilde devam edelim kızlar loliss bir sürü emek verdi burası için, üstelik daha hediyesini almayan arkadaşlar da var. bozmayalım hiç kendimizi
_meLinDa_ sen de gel kuzum buraya, daha hediyen sahibie için hem biliyorum ve mene ulaşmadı, çok da özendin hediye için, biliyoruz ve merakla bekliyoruz

benimki de ulasmadi hem gonderdigim hem gelecek olan
heyecan devam ediyor ben kitabı çok severek aldım umarım arkadaşım da beğenir
ama içimden bir ses kargoda bir sorun olacak diyor nedense. dün pttdekilerin halini hiç beğenmedim. kırk saat yazamadı bir adresi. neyse oh yolladım diye çıktım dışarı. makbuzu hiç kontrol etmem normalde bu sefer Allh tarafından kontrol edesim tuttu, ne göreyim yanlış yazmışlar adreste bir yeri. gittim hemen düzelttirdim. bir de bana yanlış yazmışsın demezler mi deli oldum sinirden

Sorma sorma, bugun bir ptt kuryesi ile kavga ettim, is arkadasim da kovdu adami, ptt de calisanlar hep bir acayip zaten, ozel sektor de cok iyi degil kargoculukta ama en azindan bu kadar yuzsuzlesemiyorlar sanirim

benim kargom gidecegi yere ulasti ama kurbanimin almasi gerekiyor. almaz ise fena geri doner.

bence ptt nin sonradan özelleşmesinden kaynaklanıyor bu durum. başka yerleri bilmem ama bizim burda cidden işten anlamayan insanları almışlar hep. artık onlar da nasıl girdiyse tartışılır tabii

kurbanım telefonunu da vermemiş. inşallah geri dönmez

bugun yorum yazmak istemedim. Hatta melindaya hayran kaldım haklılıgını ne kadar kibarca dile getirmiş diye.
diğer ark için yorum yapmıcam aynı seyi düşünüyoruz. İyi niyetli düşünmek istedim gündüz çünkü bende kendi paketimde hata yaptım ayrac zorunlu oldugu halde koymayı unuttum. notumuda unuttum. Saolsun kalinkaselin incelik yaptı anlayıs gösterdi. mahcubıyetimi unutturdu. Bu sebeple yorum yapma hakkım yok gibi geliyordu. Ama Melindaya biraz saygısızca davranılmış keşke telafı edebilsek. Melinda lütfen kendini bizim aramızdan cekme.

su an cildircam kurbanima ulastim almasi icin, subenin uzak oldugunu soyluyor adresi yanlis vermis, kargo geri donecek yarin almazsa, gercekten deger vermistim, almazsa cok uzulcem

su an cildircam kurbanima ulastim almasi icin, subenin uzak oldugunu soyluyor adresi yanlis vermis, kargo geri donecek yarin almazsa, gercekten deger vermistim, almazsa cok uzulcem
tatlım kargo fırmasına yenı adresı soyle ben o sekılde kargolar bana gerı donmeden yenı adrese cok yonlendırıyorum ıs yerınde.
kurumsal calısıyoruz dıye bı ozverıde bulunmuyorlardır umarım kargo fırmasıyla ıletısıme bı gec ıstersen tekrar.

Aaaaa alması lazım ama. Ne diyeceğimi bilemedim. Kendisi gidemiyorsa eşi,arkadaşı, birileri de mi yok gidip alsın.

senin kurbanın la bugün ben de görüşütüm biliyosun ama gidemem dedi bi neticeye de varamadı galiba
inşallah ulaşır bi şeklide

bu fikir iyi bence de, kargo firmasıyla konuş hallolur belki canım öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…