Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

yurtiçi kargoyu çok şikayet ettim şubeye geliyor 1 hafta şubede beklediği oluyor mümkün oldukça onlara vermiyorum kargomu.

bulunduğunuz şehirle mi alakalı acaba ben hiç öyle bir sorun yaşamadım şimdiye kadar gerçi bir kere bütün gün evde olduğum halde yanlış zile mi bastılar naptılarsa kargoyu geri götürmüşler şubeye üstelik not da yazmamışlardı şikayet etmiştim onları

ahaaaaa kitapyurdundan gelen kargom dağıtıma çıkmış inşallah öğlene kadar gelir elime o zaman bekle beni kurbancığım bugün gönderirim ben de hediyelerini

Kesinlikle katılıyorum. Amaç hediyeleşmek ve manevi duyguları ortaya koymak olmalı

Olabilir aslında, süreyi de uzun tutmak lazım çünkü hem ben uzak bir yerde yaşıyorum, hem de biraz ağırlaştım galiba gönlümce hazırlık yapmak için yeterli vaktim yoktu kargo yetişmez diye.

Daha önceki kitap çekilişinde ben de site üzeri gönderdim, notumu da yazmamışlardı, üstelik faturayı da koymuşlardı sos belki hatırlar. Çok mahcup olmuştum. Bunda o yüzden internet üzeri göndermedim.

evett benim hediyelerimde fiyatlarıyla geldi :)

daha erken organize olalım bence de bir sonraki çekilişte, hepimiz kargo sıkıntısı yaşadık firmalar yoğun diye

evett benim hediyelerimde fiyatlarıyla geldi :)
Aynı şey benimde başıma geldi şu an gerçekten çok mahcubum .
İlk kez hediye paketi olarak yollamıştım .Fatura adresini başka bir adres olarak vermeme rağmen öyle yapmışlar.Keşke sorsaydım sizlere.
Bilinçli olarak asla böyle bir şey yapmam .Kıpkırmızı oldum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…