Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

A aydogdu06 , kalinkaselin kızlar çok güzel hediyeleriniz, kitaplarınızın ismini de paylaşır mısınız? diğer hediyelerden kitaplar biraz sönük kalmış
Saol lolis benim kitabım mart inin yazarindan (richard bach) kitabımın adı meraklılar su an deli gibi merak ediyorum kitap yurdundan yorumlarına bakiyorum falan.... Bu arada kendime yılbaşı hediyenin babil.com dan kadroya verilmiş saadetten kalbim durcak esi de yılbaşı hediyesi olarak kitap almış olabilir bana eğer ondan da kitap gelirse agliycam o kadar mutluyum:)

diğer aklından geçenleri bilmek isterim
Sebahattin ali ve cengiz Aytmatov yollayacaktjm önce baktım sende varmış sonra Jane Austen den aşk ve Gurur ve yanında Sarah jio dan bir kitap yollayacaktjm ama okumuşsun aslında bu kitabı da seviyorsun diye yolladım bende daha okumadım aynisından birdaha siparis verdim kendime ya birde Sarah jiodan yeşil deniz kabuğunu koyacaktım unutmuşum aslında onu ya neyse artık şimdi farkettim bu arada kitap şeklinde çikolata mi beğendin mi konsepte uygun

güle güle oku canım, inşallah beğenirsin
ben de kendime hediye aldım az önce, Aşk ve Gurur'u soslusarma , deadline
tabi yalnız kalmasın yazık, Fareler ve İnsanlar'ı da yanına iliştirdim

Kızlar ben sizi takip edemiyorum

Şu an çok mutluyum kitap,defter,kalem,ayraç tamam
Minik bir hediyecik de almıştım
Bir iki şey daha ekleyip yarın kargoya veririm sanırım

Kızlar hediyelerin linkini atar mısınız takip etmeyi unutmuşum

çekiliş olayını ilk duyduğumda fareler ve insanlar kitabını göndermeyi düşünüyordum.
geç keşfetsemde harika bir kitaptı.
Kurbanımın okuyup okumadığını bilmediğim için vazgeçmiştim.

Ben sizler kadar güzel paketleyemedim yavrukuşlar. İstanbulda olsam da allahın dağında iş yerim. 5te kalkıyorum akşam 8de evde oluyorum. Kargoyu da dün gece gece bir arkadaşıma verdim o yolladı bu sabah. Görünce güzel paketlerinizi çok kıskandım :)

Niye öyle düşünüyorsun ki hediye sonuçta hediyenin iyisi kötüsü olmaz ama

evet çikolatayı bir yerde görmüştüm hafta sonu ve dikkatimi çekmişti: )
kalbim temizmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…