Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

en fazla 2 güne geliyor kargo ki ben dün akşam verdim bugün öğlen teslim edildi sıkıntı yapma kız cuma gelsin yeterki sana :KK66:

bugün tedarik edilirse yarın sabah erkenden kargoya verilir, cuma da elimde olur kitapyurdunda öyle oluyor genelde. herşeyi hazır edersem de kitap geldiği gibi onu da paketleyip gönderirim diye düşünüyorum. umarım beni yanıltmazlar :KK43:

bana da henüz beklediğim 4 kargodan hiçbiri gelmedi :KK51:
yurtiçi kargo bozdu kendini valla.. kitabım 9da şubeye gelmişti hala eve getiremediler

bana da henüz beklediğim 4 kargodan hiçbiri gelmedi :KK51:
yurtiçi kargo bozdu kendini valla.. kitabım 9da şubeye gelmişti hala eve getiremediler

yılbaşı diye herkes birbirine hediye gönderiyor herhalde, kitapyurdu da bugüne kadar hiç geciktirmemişti o da bu sefer gecikti :KK42:

sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim :KK51: ikizler burcu seni bekliyor:KK70: çok zor:KK70:

Kız annesi şanslı anne derler :-) hayırlısıyla sağlıkla doğurursun inşallah.

Allah ömrünü güzel bereketli kılsın. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Benim kızım da boğa burcu ve kendisi de tam boğa gibi maşallah herkesi dövüyor :-)

Tesekkur ederim kızlar:KK200::KK200::KK200:

Kızlar ne çok muhabbet olmuş öyle. Ben de kargomu verdim çok şükür. İnşallah mutlu edebilmişimdir kurbanını.

Ayrıca hediyelerine karışanlar olmuş. B BaslarsanBitirirsin ve deadline deadline ilimizde çok zevklisiniz.
Teşekkürler tatlım karışıklıkta sınır tanımadım neyse ki kalinkaselin anlayışlı bir kurbandı şanslıyım :p

Ben senin nisan Hediyelerini çok beğendim burdan ya çok severim öyle şeyleri hatta dedim keşke bana gelse:-) yani sen karıştırdım dediğinde demistim:KK70:

Anlayışlı mi??? Bence çok şanslıyım:)
Çok tatlısınız kızlar . Canım sıkkın biraz sıcacık geldi cümleleriniz.
Deadline başka bi çekilişte denk geliriz bakarsın:KK66:

Çok tatlısınız kızlar . Canım sıkkın biraz sıcacık geldi cümleleriniz.
Deadline başka bi çekilişte denk geliriz bakarsın:KK66:
evet yine birçekiliş olursa haber verin bana zaten bende ilk defa böyle bir çekilişe katıldım unuttuğum yada yapamadığım şeyler vardı bir dahakine daha dikkatli olurum @BahaRaslan99 umarım gerçekten beğenmişsindir kargom eksik gerçi düşündüğün birkaç seyi ekleseydim daha iyiymiş bu arada biraz şartlarımı zorladığım biryerdeyim görmüşsündür biraz vaktim olsaydı daha iyi olacaktı ama yetişmez diye bu kadar oldu artık:KK22:

Yav ben bu kararsızlıkla napcam bilmiyorum
Her şeyimi almıştım akşam bi de bot yazmak için eve giderken bir kırtasiyeye gireyim dedim yarım saatim orda geçti:)Üstelik başka bi defter beğenip onu aldım.Ne göndercem hiç bilemiyorum sevgili arkadaşım:KK43:

diğer kitabımı da üşenmedim koştum aldımmm
bence kurbanım mutlu olcak o kitabı görünceee
bi de kart aldım yılbaşı kartı :KK200:
kendime de dayanamadım metis ajandası aldım :KK45: sözde çekiliş bitene kadar almıcaktım ama dayanamadım

son kitabımı da paketliyim mektubumu yazayım yarın kargoya vericem :KK19:

diğer kitabımı da üşenmedim koştum aldımmm
bence kurbanım mutlu olcak o kitabı görünceee
bi de kart aldım yılbaşı kartı :KK200:
kendime de dayanamadım metis ajandası aldım :KK45: sözde çekiliş bitene kadar almıcaktım ama dayanamadım

son kitabımı da paketliyim mektubumu yazayım yarın kargoya vericem :KK19:

Şanslı kişi olasım geldi

X