Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

kızlarrr
hediye edeceğim kitabın kargosunu beklerken iki kargo geldi...
yalnız çok yoğunum açamadım bir türlü...

kitapyurdu benimki de :110: güya temin süresi için 1 iş günü diyordu, bugün 3. günü :110: başka bi kitap seçecektim bu kitap daha çabuk temin edilecek diye bunu seçtim ama günler oldu hala yok :KK43:

Allah Allah
Sitelerde genel olarak yoğunluk mu var ki ? o_O
Yılbaşı ,yıl sonu sayımı v.s

Allah Allah
Sitelerde genel olarak yoğunluk mu var ki ? o_O
Yılbaşı ,yıl sonu sayımı v.s

büyük ihtimalle vardır o yoğunluk, neyse ki burda herşeyi paylaşıyoruz da kurbanlarımız biliyor içimizdeki niyeti :110: gönderecek çikolatalarım bile hazır ama kitabım yok ya yuh bana :KK67:

büyük ihtimalle vardır o yoğunluk, neyse ki burda herşeyi paylaşıyoruz da kurbanlarımız biliyor içimizdeki niyeti :110: gönderecek çikolatalarım bile hazır ama kitabım yok ya yuh bana :KK67:

Evet yanlış anlaşılmayacağız en azından ama insan yinede huzursuz oluyor. :KK43:
Ben maalesef elimle bir şey ekleyemeyeceğim.Direkt olarak kurbanıma gidecek.
Bana ardından kurbanıma gitseydi 2016ya ancak yetişirdik :KK45:
Uzaklık sorunsalı var maalesef.

Evet yanlış anlaşılmayacağız en azından ama insan yinede huzursuz oluyor. :KK43:
Ben maalesef elimle bir şey ekleyemeyeceğim.Direkt olarak kurbanıma gidecek.
Bana ardından kurbanıma gitseydi 2016ya ancak yetişirdik :KK45:
Uzaklık sorunsalı var maalesef.

hangi şehirdi senin, bakalım ne kadar uzağız seninle :p
bugün kargoye verilse keşke benim o zaman cuma günü hemen kargolarım diğer herşeyim hazır :KK43: ama ybugün kargoya verilmezse benim de 2016 ya kalacak malesef :KK42:

hangi şehirdi senin, bakalım ne kadar uzağız seninle :p
bugün kargoye verilse keşke benim o zaman cuma günü hemen kargolarım diğer herşeyim hazır :KK43: ama ybugün kargoya verilmezse benim de 2016 ya kalacak malesef :KK42:
Konya senin hangi şehirdi ? :KK53:
Saat daha erken sayılır,16:00 ya kadar kargoya verebiliyorlar herhalde. Umudumuzu kaybetmeyelim.
İnşallah gün içinde kargoya verirler. :KK51:

Konya senin hangi şehirdi ? :KK53:
Saat daha erken sayılır,16:00 ya kadar kargoya verebiliyorlar herhalde. Umudumuzu kaybetmeyelim.
İnşallah gün içinde kargoya verirler. :KK51:

gün içinde kargoya verirlerse kesin yarın ulaşır elime. yakınım zaten istanbula :KK51:

sakaryadayım ben, konyayla uzak sayılır dimi, benim katilim sensin dimi itiraf et :p:p

bir kandırıkçı daha :KK14: ben de kandıracam hepinizi görürsünüz :KK12:
Bana kalırsa pat diye söylerim de ''Neden söyledin?'' diye tepki almak istemiyorum. :oops:
Sonra Cem Yılmaz gibi ''Ya bütün sırrı bozdun ya '' demesinler. :KK53:
tumblr_miflnaa0ic1s62q86o1_500.gif

kızlarrr
hediye edeceğim kitabın kargosunu beklerken iki kargo geldi...
yalnız çok yoğunum açamadım bir türlü...

gözün aydın canım, uğur getirsin yeni yıl hediyelerin :KK68: kitaplardan birinin ismini göremedim amao_O merak ettim, ne kaa da meraklı bir insanım :KK45:

X