Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

kızlarrr
hediye edeceğim kitabın kargosunu beklerken iki kargo geldi...
yalnız çok yoğunum açamadım bir türlü...

kitapyurdu benimki de güya temin süresi için 1 iş günü diyordu, bugün 3. günü başka bi kitap seçecektim bu kitap daha çabuk temin edilecek diye bunu seçtim ama günler oldu hala yok

Allah Allah
Sitelerde genel olarak yoğunluk mu var ki ?
Yılbaşı ,yıl sonu sayımı v.s

Allah Allah
Sitelerde genel olarak yoğunluk mu var ki ?
Yılbaşı ,yıl sonu sayımı v.s

büyük ihtimalle vardır o yoğunluk, neyse ki burda herşeyi paylaşıyoruz da kurbanlarımız biliyor içimizdeki niyeti gönderecek çikolatalarım bile hazır ama kitabım yok ya yuh bana

büyük ihtimalle vardır o yoğunluk, neyse ki burda herşeyi paylaşıyoruz da kurbanlarımız biliyor içimizdeki niyeti gönderecek çikolatalarım bile hazır ama kitabım yok ya yuh bana

Evet yanlış anlaşılmayacağız en azından ama insan yinede huzursuz oluyor.
Ben maalesef elimle bir şey ekleyemeyeceğim.Direkt olarak kurbanıma gidecek.
Bana ardından kurbanıma gitseydi 2016ya ancak yetişirdik
Uzaklık sorunsalı var maalesef.

hangi şehirdi senin, bakalım ne kadar uzağız seninle
bugün kargoye verilse keşke benim o zaman cuma günü hemen kargolarım diğer herşeyim hazır ama ybugün kargoya verilmezse benim de 2016 ya kalacak malesef

hangi şehirdi senin, bakalım ne kadar uzağız seninle
bugün kargoye verilse keşke benim o zaman cuma günü hemen kargolarım diğer herşeyim hazır ama ybugün kargoya verilmezse benim de 2016 ya kalacak malesef
Konya senin hangi şehirdi ?
Saat daha erken sayılır,16:00 ya kadar kargoya verebiliyorlar herhalde. Umudumuzu kaybetmeyelim.
İnşallah gün içinde kargoya verirler.

Konya senin hangi şehirdi ?
Saat daha erken sayılır,16:00 ya kadar kargoya verebiliyorlar herhalde. Umudumuzu kaybetmeyelim.
İnşallah gün içinde kargoya verirler.

gün içinde kargoya verirlerse kesin yarın ulaşır elime. yakınım zaten istanbula

sakaryadayım ben, konyayla uzak sayılır dimi, benim katilim sensin dimi itiraf et

kızlarrr
hediye edeceğim kitabın kargosunu beklerken iki kargo geldi...
yalnız çok yoğunum açamadım bir türlü...

gözün aydın canım, uğur getirsin yeni yıl hediyelerin kitaplardan birinin ismini göremedim ama merak ettim, ne kaa da meraklı bir insanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…