Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Boğa burcu olması daha kuvvetme muhtemel, içimden geçen de boğa burcu Allah biliyor ya. İkizlerle çok anlaşamıyor gibiyim.
evet erken doğar muhmelen. bende iyi anlaşırım ikizlerle. ama sinirlendiklerin de gözleri birşeyi görmüyor o huylarını sevmiyorum. bide şanslı burç olduklarına inanırım :)

evet erken doğar muhmelen. bende iyi anlaşırım ikizlerle. ama sinirlendiklerin de gözleri birşeyi görmüyor o huylarını sevmiyorum. bide şanslı burç olduklarına inanırım :)
İkizlerim bende hep ikizler iki yüzlü etiketine maruz ama burcumu severim. Şanş konusunda haklısın çift şanslıyımdır hep. Ya hi ya çift nasip olur herşey şükürler olsun ki.

Renk verse ya benim katilim de. Dün hiç sabırsız hissetmiyordum kendimi ama meğer sabırsızlanmaya şimdi başlamışım. en azından kargo hangi gün gelcek bilsek fena olmazmış aslında.

Planlanınca zaten hep bir aksilik çıkar. Arayıp sordun mu? Arayınca daha da hızlanıyor süreç, ben de geçenlerde puzzle sipariş vermiştim de aradığımda ilgilendiler.
Havaleyide geç onaylamışlardı onun için aradığımda ilgilendiler.En iyisi tekrar arayayım.
Kaç gün içerisinde geldi siparişin acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…