Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Günaydınlarr
Giz'in hediyeleri gelmiş de ne de güzelmişşşşşş. Gözüm kaldı valla.
Ben de bugün kurbanıma hediyeciklerimi göndereceğim,inşallah beğenir.

Günaydın :)

Evet benimkiler geldi, kesin beğenir için rahat olsun. O paketi açmanın verdiği heyecan yetiyor zaten :)

Ben de şimdi derse girmeden önce verdim kargoya. PTT ye verdim. 2 gün içinde ulaşır dedi. Artık onu takip ederim sürekli :KK70: bir heyecan bitiyor diğeri başlıyor. Hayatım çok ekşınlı bu ara :KK70:

Kurbanım paketlerin hazır bu öğlen kargoya veriyorum. Malesef çok kendini belli etmedin o yüzden sana benim çok sevdiğim bir kitabı yolluyorum inşallah seversin...

Eklentiler

• 20151223_084309.jpg
    20151223_084309.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 47
Kurbanım paketlerin hazır bu öğlen kargoya veriyorum. Malesef çok kendini belli etmedin o yüzden sana benim çok sevdiğim bir kitabı yolluyorum inşallah seversin...

O zaman ben değilim, ben kendimi çok belli ediyorum çünkü:)

Ama kurbanın şanslıymış, güzel paketler hazırlamışsın, ben çok yetenekli değil paket süslemede. Kurbanım hayal kırıklığı yaşamasa barii.

merhaba kızlar ben çook hastayımm :KK43:

Kurbanımın hediyeleri hazır sayılır ne zaman göndericem bilmiyorum

O zaman ben değilim, ben kendimi çok belli ediyorum çünkü:)

Ama kurbanın şanslıymış, güzel paketler hazırlamışsın, ben çok yetenekli değil paket süslemede. Kurbanım hayal kırıklığı yaşamasa barii.
Paketler önemli değil canım önemli olan içindekini sevmesi, ama benim için yapacak bir şey yok artık kurbanım benim sevdiğimi sevecek :)

X