Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Çok teşekkür ederim canım. Darısı sizinkilerin başına inşallah.
loliss loliss 'e burdan da tekrar teşekkür edeyim, emeğine sağlık gerçekten de. :KK68:
ayy hediyeyi göndermedim de ben aldım sanki nasıl mutlu oldum:KK200:
benim için çok büyük zevkti o paketi hazırlamak, umarım kitabı da beğenirsin, benim favorimdir:KK68:

ban yememek için siyaset bölümüne pek uğramıyorum, darlandığım için bdv ye bakmıyorum onun dışında her yerden çıkabilirim karşınıza :KK70:
Aynen bdv ye nobetteyken giriyorum yurdum hallerini gormek için aslında verilecek akıl hep aynı da artık görmek isteyene siyasete hiç ugramiyorum bile moralim bozuluyor çok
Onun dışında bende her yerdeyim ben burda daha önce lavini, melindayi,atalanteyi gördüğümü hatirliyorum sıkça ha bide feraceliyi
Ama diğerlerini çok hatırlamıyorum
Feraceli gercekten feracelimisin merak ettim:)

ayy hediyeyi göndermedim de ben aldım sanki nasıl mutlu oldum:KK200:
benim için çok büyük zevkti o paketi hazırlamak, umarım kitabı da beğenirsin, benim favorimdir:KK68:

Eminim beğeneceğime, en kısa zamanda okumaya başlayacağım. Şu ödevlerim bitsin de kafam rahatken keyfine vara vara okuyacağım. :KK200:

Aynen bdv ye nobetteyken giriyorum yurdum hallerini gormek için aslında verilecek akıl hep aynı da artık görmek isteyene siyasete hiç ugramiyorum bile moralim bozuluyor çok
Onun dışında bende her yerdeyim ben burda daha önce lavini, melindayi,atalanteyi gördüğümü hatirliyorum sıkça ha bide feraceliyi
Ama diğerlerini çok hatırlamıyorum
Feraceli gercekten feracelimisin merak ettim:)

ben de kitap topiğinde çoğunuzu görüyordum ama pek sohbet etmemiştik iyi oldu bu çekiliş :KK48:

Cesminaz deadline bi tahmininiz varmı bakalım tutacakmi???
Ben oyumu lavinden yana kullaniyorum lavin ya sen misin diilmisin onu şöyle bari....

X