Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Bunlar da benim hazırladıklarım, yarın yolculuğa çıkmak için hazırlar. :KK50:

Eklentiler

• IMG-20151222-WA0014.jpg
    IMG-20151222-WA0014.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 46
Çok teşekkür ederim canım. Darısı sizinkilerin başına inşallah.
loliss loliss 'e burdan da tekrar teşekkür edeyim, emeğine sağlık gerçekten de. :KK68:

heyecanla bekliyorum bende :-) yarın öbür gün kursum var mecbur evden çıkacam ama evde annemi bırakacam nöbetçi olarak mutlaka :KK73:

Bunlar da benim hazırladıklarım, yarın yolculuğa çıkmak için hazırlar. :KK50:

bunlar da çok güzelmiş, doğru söyle benim mi :KK45:

Aaaa lolis gize almış
Tüh tahminim tutmadı yaf
Giz paketlerin çok güzel duruyo

Aslında ben pek merak etmiyodum ama artık cooooooook merak ediyorum kim çıktı bana kim kim kim???

Diğer tipik lerde yılbaşı çekilişi yapmışlar ne güzel şeyler hazırlamışlar seneye bende katil cam çok eglenceli bisi:)

heyecanla bekliyorum bende :-) yarın öbür gün kursum var mecbur evden çıkacam ama evde annemi bırakacam nöbetçi olarak mutlaka :KK73:

Ay benim de almışlar, ben yokken gelmiş, geri gidecek diye çok korkuyordum ama ptt olunca yurt alıyormuş. Diğer kargoları kabul etmiyordu. İnşallah senin de en kısa zamanda gelir.

Doğruyu söylüyorum, hayır senin değil. Başkasına ait onlar. :KK5:

Aaaa polis gize almış
Tüh tahminim tutmadı yaf
Aslında ben pek merak etmiyorum ama artık cooooooook merak ediyorum kim çıktı bana kim kim kim???

Benim de tahminim tutmadı. Kimse rengini belli etmiyor. Bu kadar uzun saklanacağını düşünmüyordum.
İnşallah sen de en kısa zamanda öğrenirsin. :)

Aaaa lolis gize almış
Tüh tahminim tutmadı yaf

Aslında ben pek merak etmiyodum ama artık cooooooook merak ediyorum kim çıktı bana kim kim kim???

Diğer tipik lerde yılbaşı çekilişi yapmışlar ne güzel şeyler hazırlamışlar seneye bende katil cam çok eglenceli bisi:)

ben de katıldım yılbaşı çekilişine çok eğlenceli oluyor. hatta kadınlar gününde tekrar yapmayı düşünüyoruz ona da gelebilirsin, bekleriz :-)

Ay benim de almışlar, ben yokken gelmiş, geri gidecek diye çok korkuyordum ama ptt olunca yurt alıyormuş. Diğer kargoları kabul etmiyordu. İnşallah senin de en kısa zamanda gelir.

Doğruyu söylüyorum, hayır senin değil. Başkasına ait onlar. :KK5:

inanayım mı sana, yoksa daha mı çok şüpheleneyim bilemedim :KK14:

Ta bana kim aldı ya neyse lolissi listeden cikardim:-) o hediyeler kime acabaa:KK70:
Aaaa lolis gize almış
Tüh tahminim tutmadı yaf

Ya bende soruyorum kimse söylemiyor ama:p

X