Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

ben de katıldım yılbaşı çekilişine çok eğlenceli oluyor. hatta kadınlar gününde tekrar yapmayı düşünüyoruz ona da gelebilirsin, bekleriz :-)

inanayım mı sana, yoksa daha mı çok şüpheleneyim bilemedim :KK14:
Ya ben yılbaşında katılmak isterim daha bi heycanli oluyo boyle:) yılbaşında seneye katilirsan beni de cagirirmisin seneye seni de gördüm o konuda cesminaz:)

Bide biri galiba bata hayal kırıklığına uğramış paketten kuş da cikabiliyo sanırım:)

Ta bana kim aldı ya neyse lolissi listeden cikardim:-) o hediyeler kime acabaa:KK70:

Ya bende soruyorum kimse söylemiyor ama:p

ben her hediyeye olduğu gibi buna da sulanıyorum tabiki :KK70:

Hmm, gizemli hareketler bunlar. :cool:

sen bilmezsin, ben çok çekilişe katıldım buralarda, ne kazıklar yedim büyüdüm artık inanmıyorum söylenenlere :KK14::KK59:

Ya ben yılbaşında katılmak isterim daha bi heycanli oluyo boyle:) yılbaşında seneye katilirsan beni de cagirirmisin seneye seni de gördüm o konuda cesminaz:)

Bide biri galiba bata hayal kırıklığına uğramış paketten kuş da cikabiliyo sanırım:)

çağırırım tabiki de çok eğlenceli oluyor gerçekten :KK19:

ya o kadar kişiden sorun çıkmıyor da bir kişiden çıkabiliyor işte aradaa. topiği pek takip etmeyince yanlış anlamış konuşulanları, ondan çıktı sıkıntı :110: bu çekilişte olmaz inşallah öyle bişey :KK50:

Bende kargomu takip ediyorum şu an yolda inşallah yarın aksama kurbanima ulaşacak gibi bakalim:-) adresi karıştırmazlar umarım doğru gider niyeyse içime öyle bir his geldi ay kötü hislerdem uzak durayim bişey olmasın :KK45:

Bende kargomu takip ediyorum şu an yolda inşallah yarın aksama kurbanima ulaşacak gibi bakalim:-) adresi karıştırmazlar umarım doğru gider niyeyse içime öyle bir his geldi ay kötü hislerdem uzak durayim bişey olmasın :KK45:

bizim adresi pek karıştırmıyorlar ya merak etme :p:p

Kötü düşünceleri uzak tutuyoruz. Her şey çok güzel olacak, tam vaktinde hediye yerine ulaşacak. :KK5:

X