Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Ya ben yılbaşında katılmak isterim daha bi heycanli oluyo boyle:) yılbaşında seneye katilirsan beni de cagirirmisin seneye seni de gördüm o konuda cesminaz:)

Bide biri galiba bata hayal kırıklığına uğramış paketten kuş da cikabiliyo sanırım:)

Ta bana kim aldı ya neyse lolissi listeden cikardim o hediyeler kime acabaa

Ya bende soruyorum kimse söylemiyor ama

ben her hediyeye olduğu gibi buna da sulanıyorum tabiki

Hmm, gizemli hareketler bunlar.

sen bilmezsin, ben çok çekilişe katıldım buralarda, ne kazıklar yedim büyüdüm artık inanmıyorum söylenenlere

çağırırım tabiki de çok eğlenceli oluyor gerçekten

ya o kadar kişiden sorun çıkmıyor da bir kişiden çıkabiliyor işte aradaa. topiği pek takip etmeyince yanlış anlamış konuşulanları, ondan çıktı sıkıntı bu çekilişte olmaz inşallah öyle bişey

Ay 3 yıllık geçmişim var ama kitap topiğinden dışarı adım atmıyorum. Hep oralardayım.

ban yememek için siyaset bölümüne pek uğramıyorum, darlandığım için bdv ye bakmıyorum onun dışında her yerden çıkabilirim karşınıza

Bende kargomu takip ediyorum şu an yolda inşallah yarın aksama kurbanima ulaşacak gibi bakalim adresi karıştırmazlar umarım doğru gider niyeyse içime öyle bir his geldi ay kötü hislerdem uzak durayim bişey olmasın

bizim adresi pek karıştırmıyorlar ya merak etme

Kötü düşünceleri uzak tutuyoruz. Her şey çok güzel olacak, tam vaktinde hediye yerine ulaşacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…