Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Ben ya da lavinse şans mı kötü baht mı olcaz biz :KK70:
Hahahaha ya ondan demedim ay çok yanlış anlaşılacak bişey soylemisim yeni farkettim:)
İki cümle birbirinden bagimsiz di aslinda:) hani kargonda sorun yas din ya ondan kesin bBen cikmisimdir diye düşündüm yada lavin doğuyor içime en başından beri yada o dedim
Utandım şimdi ....

Hahahaha ya ondan demedim ay çok yanlış anlaşılacak bişey soylemisim yeni farkettim:)
İki cümle birbirinden bagimsiz di aslinda:) hani kargonda sorun yas din ya ondan kesin bBen cikmisimdir diye düşündüm yada lavin doğuyor içime en başından beri yada o dedim
Utandım şimdi ....

:KK70: O zaman şansın yakanı bırakmıyor ne diyim :p

idefix kafayı yediii
toplamda 4 kitap almıştım 2 kurbanıma 2 bana.. aynı kitaplar
kitaplardan biri(yani aynı kitaptan 2 tane) temin edilmiş hatta kargoya verilmiş
diğerleri hala temin edilmekte görünüyo
pöffff vallahi

idefix kafayı yediii
toplamda 4 kitap almıştım 2 kurbanıma 2 bana.. aynı kitaplar
kitaplardan biri(yani aynı kitaptan 2 tane) temin edilmiş hatta kargoya verilmiş
diğerleri hala temin edilmekte görünüyo
pöffff vallahi

canım ben senin yerinde olsam kalan siparişi iptal eder başka yerden alırdım

Kurbanımın eline kargosu yarın geçcek. Hala yolda gözüküyor dağıtıma çıkmamış daha doğrusu teslim birimine bile ulaşmamış :KK43: Kurbanım benim suçum yok kargo ulaştırmıyor.

ben daha kargoya bile veremedim. gelmedi daha siparişim :KK43:

Stres yapma tatlım daha vakit çok. Kurbanının da seni anlayacağını düşünüyorum.
ben tezcanlıyımdır biraz. illa istediğim zamanda olacak. strese giriyorum yoksa :KK43: gerçi hepimiz aynı durumdayız hemen hemen. yılbaşı gazabı mıdır nedir :KK70:

Boy ve saçlar dışında tahminine benziyorum ama:)

Geçmişi yeni yeni okuyabiliyorum
Audrey hepburn mü o:)
Benim de gözümde öyle canlandı valla tipin.Güçlü karakter:)
Sever misin sen de

neyse ki çoğumuzun kitap siperişleri gelmedi de hala paniğe başlamadım :KK48: olmazsa ben de yarın kitapyurdunu arayayım yaa, sanırım bi kitap ellerinde yok ondan gönderemiyorlar, onu ben dışarıdan da alabilirim diğeri gelse iyi olacak :KK51:

X